Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - En helt ny axelremsväska med guld detaljer, aldrig använd.
Väska - En fin bottega inspirerad väska. Helt ny och oanvänd.
Väska - En fin weekend väska. Helt ny och oanvänd.
Väska - Säljer nu en väska som jag köpte från plick, använt den några gånger och har ett mycket bra skick. Man får med några till extra diamanter
väska - Säljer denna fina  väskan från ur och penn som aldrig kommer till användning.Den är i sammetsmaterial med guldfärgad kjedja.Den har lite rost på låset och kjedjan.Skriv privat för fler bilder.Den är inte så stor.Pris kan diskuteras.
Väska - En jätte snygg väska som är rymlig!🩷 Den är dock skitig och har katt hår. Kan försöka få bort det mesta🫶🏻
väska - säljer nu denna då den inte kommer till användning. inga skavanker på den!💕
väska  - Jättefin svart väska från märket unlimited, funkar perfekt till både vardags och fest!
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: X
Kategori: Väskor
Färg: Svart

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny väska! I super kvalite

ztina
ztina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Helt ny väska
Becksöndergaard väska - Jättefin clutch från Bäcksöndergaard i nyskick. Nypris 679kr från Boozt. Använd en gång. Pris går att diskutera.
Beige axelväska med flätade detaljer - En jätte fin väska som får plats med mycket saker tillexempel skolböcker. Väskan är nästan helt ny och säljer då den inte kommer till användning. Skriv privat för fler bilder eller frågor!
Svart axelväska från Gucci med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Justerbar axelrem i blått och rött, silverfärgad dragkedja framtill och innerfack. Väskan är rektangulär och har detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.
Ysl väska - Intresses koll! Väska frånYSL. Endast använd fåtal gånger, pris kan diskuteras!
Handväska  - Skriv för mer info!
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Frakt inom 24h. Allt på bild medföljer