Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Burberry axelväska  - Burrberry axelväska: felfri använd endast en sommar, går att även ändra storleken på bandet på hur man vill att den ska sitta. Priset går att diskutera! loggan står på  väskan och bandet samt färgerna på dragkedjan på nedre fickan. Jag har personligt tagit bilden när jag köpte den för flera bilar kontakta privat!
Burberry AxelVäska - Burberry axelremsväska i nyskick Stilren väska med justerbar axelrem och dragkedja. Använd ett fåtal gånger, mycket hög kvalitet. Tre innerfickor och en ytterficka. Vit Burberry-väska medföljer.    Dm om intresse ✅
Burberry axelväska - Snygg axelväska från Burberry med ikoniskt rutmönster i beige, svart, vitt och rött. Priset kan diskuteras
Burberry axelväska - Säljer en snygg axelväska från Burberry med det ikoniska rutmönstret i beige, svart och rött. Den är knappt använd jätte bra skick. Pris kan diskuteras!
Svart axelväska från Burberry - Snygg svart axelväska från Burberry med tydlig logga framtill. Väskan har justerbar axelrem, två stora fack med dragkedja och är tillverkad i slitstark polyester med detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design.
Svart axelväska från Burberry - Säljer en svart axelväska från Burberry med justerbar rem där loggan är invävd. Väskan har flera fack, dragkedja framtill och detaljer i skinn. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en clean, lyxig vibe.
Svart axelväska från Burberry - Snygg svart axelväska från Burberry med tydlig logga och coolt TB-spänne i matt svart. Väskan har dragkedja framtill och justerbar rem med detaljer i textil och rep. Perfekt för att bära dina essentials med stil.
Svart axelväska från Burberry - Säljer en svart axelväska från Burberry🖤💸 9/10 inga skador, hål eller något. SKRIV FÖR FLER BILDER!
Axelväska från Burberry
Axelväska från Burberry - 0

Axelväska från Burberry

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Burberry
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Axelväska från Burberry med klassiskt rutigt mönster och stort Burberry-tryck framtill. Väskan har justerbar axelrem samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.

Allleexander_
Allleexander_
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska