Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig Voltaire väska  - Säljer nu min fina Zadig Voltaire väska då den inte kommer till användning. Modellen Rock Nano. Den är använd sparsamt ett fåtal gånger. Den är i bra skick och har inga defekter. Äkthetsbevis och kvitto kan fås privat. Nypris: 2900kr. Lilla modellen.
Zadig & Voltaire Väska - Säljer min skit snygga och populära Zadig & Voltaire Rock Nano väska! Den är perfekt storlek och man får precis plats med en telefon + annat. Den är svart med krokodil mönster och har 3 fack.
Zadig & voltaire väska - En Zadig väska som är äkta, den har blivit lite missfärgad men inget man tänker på😍😍 denna är den större modellen. Pris går att diskuteras
Zadig voltaire väska  - Säljer min zadig voltaire Rock Quilted Clutch  väska köpt för 4900kr dustbag medföljer
Zadig och Voltaire väska  - Säljer denna snygga väskan då jag har köpt en ny väska så den kommer ej t användning l. Den är i mycket fint skick!!! Allt medföljer ❤️
Zadig Voltaire väska - En liten svart Zadig väska. Väskan är oanvänd, komm aldrig till användning. Det står Z V på vingarna.
  Zadig & Voltaire väska - Säljer min söta Zadig & Voiltaire väska som endast är använd 1 gång på alla hjärtans dag förra året ❤️den är i den mindre modellen alltså inte i den ” normala” , båda banden och dustbag finns såklart🥰pris är diskuterbart!
Violasellout
Violasellout
Zadig och voltaire väska rocky
Zadig och voltaire väska rocky - 89 Zadig och voltaire väska rocky - 90 Zadig och voltaire väska rocky - 91

Zadig och voltaire väska rocky

Storlek: ROCKY/LARGE
Kategori: Väskor

2200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den snyggaste väskan från Zadig som får plats med allt!!!! Helt i nyskick och har aldrig använt medföljande läderrem. Väskan är inte använd mer än 10 gånger, så det finns inga slitningar någonstans, lädret och kedjan ser helt orörda ut. Inga fläckar på innertyget. Har kvar dustbagen, men inget riktigt kvitto (bara orderbekräftelse) eftersom jag köpte den online. Nypris: 4200kr på Zadig & Voltaries hemsida❤️ Skickar egna bilder vid intresse!❤️

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Snygg svart axelväska med flätad design och justerbar rem. Väskan är tillverkad i mjukt skinn och har en praktisk öppning med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Rosa väska från japan  - Rosa väska som e jätte gullig, ganska använd men fortfarande i bra skick! Den har peelat pytte lite på kanten:)
Becksöndergaard clutch  - Mycket fint skick
Populär Zara väska  - Snygg grå handväska med rundad form och silverfärgade paljetter över hela väskan. Väskan har två handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen framtill. Stängs med dragkedja och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial.
Dumplingbag från Bow19 - Snygg svart dumplingväsla från Bow19 med mjukt skinnliknande material och coolt rynkad design. I ny skick, nypris 600kr
Gina Tricot flätad handväska, svart - Stilren flätad svart handväska  med rundad form och kort handtag. Väskan har dragkedja upptill och mäter ca 24x21 cm. Perfekt accessoar för dig som gillar en trendig och clean look. Det tvinnade handtaget ger en unik designelement till denna konstläderväska från Gina Tricot.
Svart axelväska från Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska från Zadig & Voltaire i skinn med guldfärgade detaljer och kedja. Den är helt oanvänd, i perfekt kvalité och har loggan och taggen kvar. Du får med original förpackning och extra kedjan. För mer bilder skriv och pris kan diskuteras.
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.