Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska ifrån Åhléns  - Jätte fin beige väska ifrån Åhléns med ett avtagbart axelband🩰🤍
Beige axelväska från Åhléns - Snygg beige axelväska från Åhléns i slät skinnimitation. Väskan har en minimalistisk design med rundade kanter och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att matcha med olika outfits.
Axelremsväska  - Supersöt väska i beige färg😚😚 Bred:23cm Höjd:18cm
Axelremsväska  - En liten axelremsväska som är helt ny och oanvänd, tillkommer band.  Finns även i svart
Åhléns - Stor väska
Väska från Åhléns  - Söt väska från Åhléns i brunt. Har för mig att priset var 299 ordinarie. Ser ut som ormskinn, men de är syntetiskt. Säljer i hopp om att den blir mer använd hos någon annan! 🤎
Axelremsväska  - Superfin väska och är helt ny
Axelremsväska  - Superfin axelremsväska
Axelremsväska från Åhléns
Axelremsväska från Åhléns  - 89 Axelremsväska från Åhléns  - 90

Axelremsväska från Åhléns

Storlek: 0
Kategori: Väskor
Märke: Åhléns
Färg: Beige

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Axelremsväska från Åhléns i fint skick.

K
K
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Becksöndergaard väska - Jättefin clutch från Bäcksöndergaard i nyskick. Nypris 679kr från Boozt. Använd en gång. Pris går att diskutera.
Ysl väska - Intresses koll! Väska frånYSL. Endast använd fåtal gånger, pris kan diskuteras!
Svart skinn clutch handväska bikbok - Jättesnygg clutch från bikbok, stängs med magnet. Rymmer mycket,  toppen skick. Med innerficka.
Väska från by malene Birger  - Sueprfin väska från by malene Birger i modellen GRETAH❤️ se mått sista bilden
Snygg beige Q Classic Boston bag! - Snyggaste beigea handväskan i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Boston Bag! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Väskan är i fint skick, lädret är helt utan repor eller hål. Finns ett märke på undersidan, se bild. Kolla alla bilder och skriv frågor om du är osäker på något!🤍  Det här är en tidlös modell som inte längre finns att köpa, vilket gör den extra eftertraktad. Perfekt för dig som vill ha en stilren tidlös väska
Handväska  - Handväska
Svart axelväska från Gucci med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Justerbar axelrem i blått och rött, silverfärgad dragkedja framtill och innerfack. Väskan är rektangulär och har detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.