Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige handväska från Gina Tricot - Stilren beige handväska från Gina Tricot i strukturerat syntetmaterial. Väskan har två rejäla handtag, avtagbar axelrem och guldfärgade metalldetaljer. Rymmer allt du behöver och har ett klassiskt, fyrkantigt snitt med svart innerfoder och dragkedjefack. Endast använd en gång, inga defekter alls💞
Beige Gina Tricot handväska - Väldig snygg handväska. Hr använt den ganska mycket men är fortfarande i bra form. Lite rostig på kedjan men det syns inte. Nypris: 299kr
GINA TRICOT handväska - Supersnygg beige baguetteväska i fusklädermaterial.
Vit handväska från Gina tricot - Säljer denna söta lilla väskan som endast använts en gång. Köpte den för ett särskillt tillfälle och kommer tyvärr inte till användning längre. 💘
Beige axelväska från Gina Tricot - Snygg beige axelväska från Gina Tricot med dragkedja upptill. Använd ett fåtal gånger men ändå i väldigt bra skick.😊
Beige axelväska från Gina tricot  - Säker min väska från Gina tricot då den aldrig kommit till användning! Den är använd fåtal gånger och är i toppen skicka!
Beige axelväska från Gina Tricot - Snygg beige axelväska från Gina Tricot med flätad yta och mjuk form. Väskan har magnetlås, innerfack med dragkedja och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika stilar.
Beige axelväska från Gina Tricot - Säljer en snygg beige axelväska från Gina Tricot. Väskan är i nyskick och har en avtagbar axelrem.
Na gu
Na gu
Beige handväska från Gina Tricot
Beige handväska från Gina Tricot - 89 Beige handväska från Gina Tricot - 90

Beige handväska från Gina Tricot

Storlek: mellan
Kategori: Väskor
Märke: Gina Tricot
Färg: Beige

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En stilren beige handväska från Gina Tricot. Väskan har en enkel design med två handtag och en axelrem för mångsidig användning. Perfekt för både vardag och fest. Oanvänd! prislappen är kvar 😊

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska - Svart handväska💕
Dior bowling bag - Säljer nu min favorit väska från dior. Hela väskan är i toppen skick bortsätt från lite slitningar på insidan av handtagen samt dragkedja som man kan se på bild 💕 äkthetsbevis skickas privat och kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart handväska från Marc Jacobs - Snygg svart handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn med guldfärgade detaljer och dragkedja. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett coolt innerfoder med grafiskt mönster och logga. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Lite defekter på handtagen, se bild 3, men syns knappt.
Svart quiltad handväska Kurt Geiger - Snygg svart handväska från Kurt Geiger med quiltad design och silverfärgad kedja. Väskan har ett coolt örndekor på locket och är tillverkad i äkta skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med detaljer i metall.
Marc Jacobs svart baby groove mini väska - Svart Marc Jacobs väska i modellen ”baby groove mini” men axelband och dustbag. I mycket bra skick, inga repor eller skador, helt som ny och silver detaljer. Totalt 3 fack inuti väskan. Skriv gärna kring frågor eller fler bilder.❤️
Brun väska - Jätte fin! Inte äkta, inga defekter alls!❤️
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Gucci brun handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer originalbox, dustbag och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt lyxig vibe.