Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå plånbok med mönster - Säljer en helt oanvänd stilren blå plånbok med det klassiska mönstret i vitt och beige. Plånboken är tillverkad i skinn och har flera fack för kort. Kommer i original grön ask med gul putsduk
Blå handväska - En turkos handväska som är väldigt rymlig och har flera fack inuti. Det går att justera längden på bandet. Aldrig använd.
Blå handväska - En perfekt handväska inför våren som inte har några som helst skador för bra pris 🦋
Blå handväska  - Säljer en ikonisk ljusblå handväska med coola metalldetaljer, dragkedja framtill och klassiska remmar. Väskan är gjord i skinn och har en unik, edgy look som lyfter vilken outfit som helst.
Blå handväska  - En blå söt Axelväska ifrån asos
Blå axelväska från Lacoste med mönster - Snygg blå axelväska från Lacoste med geometriskt mönster i vitt. Väskan har justerbar bred axelrem med metallspänne och dragkedja upptill. Tillverkad i slitstark syntet och har diskret Lacoste-logga framtill. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Blå ryggsäck från Puma med mönster - Säljer en blå ryggsäck från Puma med coolt randigt mönster i vitt och svart. Väskan har ett stort fack och en framficka med dragkedja, samt justerbara axelremmar. Perfekt för skola eller häng med kompisar. Puma-logga i vitt på framsidan. Den är liten och passar barn!
Blå  handväska med mönster
Blå  handväska med mönster - 0 Blå  handväska med mönster - 1 Blå  handväska med mönster - 2 Blå  handväska med mönster - 3 Blå  handväska med mönster - 4

Blå handväska med mönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en blå handväska från en marknad i Spanien. Väskan har två handtag, vita kontrastsömmar och medföljande matchande plånbok. Aldrig använd🥰 Detta är den lilla modellen

Tindraalgback
Tindraalgback
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Balenciaga citybag väska - Säljer nu min sjukt snygga balenciaga citybag!! köpt för ett par år sedan på vestarie så äktighetskontrollerad!! 💕💕💓
Clutch bag  - Säljer en snygg brun clutch bag i i mjukt skinnimitation från Raffinato. Färg: Duna. Modell: Milano clutch bag. Mått: bredd: 21cm, djup:7cm, Höjd:14cm. Storlek Small. Aldrig använd och skicket är som helt ny.
Victoria's Secret - Säljer ett snyggt passfodral från Victoria's Secret, vet ej om det går att köpa nu men den har aldrig använts. Hör av dig vid intresse
Balensiaga liknande väska  - Säljer min vintage Balensiaga liknande väska då den inte kommer till användning. Hängsmycket ingår.
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕