Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska Michael kors - Väska med märket Michael kors.
michael kors väska  - jättefin nästan ny väska från michael kors, köpt på deras egna hemsida i augusti, kan skicka bevis ifall de önskas, nypris 4300kr men finns inte längre kvar på deras hemsida i denna färg. Det långa bandet kan man ta av. Dustbag ingår. Pris kan diskuteras❤️
Michael kors väska - Helt ny axelbandsväska från Michael Kors. Väskan är marinblå med guldigt mönster. Fått i present så kan inte svara på äktheten. Mått 42×29. Se bilder💗
Michael kors väska  - Äkta väska från Michael Kors I nyskick
Mörkblå Michael Kors väska - Säljer denna mörkblåa Michael Kors väskan som inte alls kommer till användning. Inga defekter, dragkedjan är dock ganska trög. Inte äkta!
Michael Kors väska  - Så gott som ny väska från Michael Kors i modellen Selma. Är i den största storleken i marinblå
Michael Kors väska  - Säljer denna Michael Kors väskan! Köptes för 1400kr💗
Michael kors väska
Michael kors väska - 89 Michael kors väska - 90 Michael kors väska - 91

Michael kors väska

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Marinblå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin mörkblå väska, köpt flera år sedan tillbaka. Fortfarande i super fin skick.

Samantha eriksson
Samantha eriksson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Mörkbrun handväska med gulddetaljer - Snygg mörkbrun handväska i glansigt skinn med både axelrem och handtag. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja framtill och dekorativa spännen. Perfekt storlek för att få plats med allt viktigt och passar till många olika stilar.