Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med kedja och nitar - Cool svart axelväska i skinn med silverfärgade kedjor, spännen och nitar. Väskan har både handtag och lång axelrem i kedja, samt dekorativa sömmar och detaljer framtill. Perfekt för dig som gillar edgy och unik stil.
Svart axelväska med kedja och nitar - Snygg svart axelväska i mocka med silverfärgade kulnitar längs kanterna och en cool kedjerem. Väskan har dragkedja upptill och en stilren, rektangulär form. 💕
Svart axelväska med kedja och nitar - Cool svart axelväska i mocka med silverfärgad kedja som axelrem och snygga nitar längs kanterna. Väskan har två stora fack och ett mindre fack med dragkedja inuti, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stängs med dragkedja upptill.
Svart axelväska med kedja och nitar - Cool svart axelväska i mocka med silverfärgade nitar längs kanterna och en kedja som axelrem. Väskan har dragkedja upptill och flera fack inuti, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Väskan är knappt använd
Svart axelväska med kedja och nitar - Snygg svart axelväska med glansig yta och silverfärgade nitar runt kanterna. Väskan har en lång kedjerem och dragkedja upptill. Perfekt storlek för mobilen och det viktigaste. Stilren och cool design som lyfter din outfit.
Svart axelväska med kedja och nitar - Snygg svart axelväska i mocka-look med silverfärgad kedjerem och coola nitar längs kanterna. Väskan har dragkedja upptill och flera fack inuti för att hålla ordning på dina grejer. Kedjan går att tas bort.
Svart axelväska med kedja och nitar - Snygg svart axelväska i mocka med silverfärgade kedjor som axelrem och coola nitar längs sidorna. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack. Perfekt för dig som gillar en edgy och stilren look.Fläck på baksidan, var god se sista bilden. Från Zara
Svart axelväska med kedja och nitar - Super Snygg svart axelväska i mocka💕 Den är i väldigt bra skick då den endast är använd fåtal gånger!!
Elin säljer :)

Svart axelväska med kedja och nitar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska i mocka med silverfärgad kedja och coola nitar längs kanterna. Väskan har dragkedja upptill och flera fack inutiz Tryck på köp nu!

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beck söndergaard väska - Unik handväska med färgstarkt mönster, väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett textilmaterial med snyggt broderad design. Insidan har en dragkedja och logotypetikett. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer. Köpte på vinted
väska Zadig & Voltaire - Såå fin Zadig väska i modellen sunny bag xs.  Köpte för ett år sen knappt använd så jätte fint skick❤️nypris 4500
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket (se defekter på bilderna) men är fortfarande i väldigt bra skick 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Beige virkad necessär med dragkedja - Superfin beige necessär med bubblig struktur. Perfekt för smink eller småprylar. Stängs med vit dragkedja upptill och har en mjuk, rektangulär form. Handgjord och unik accessoar som sticker ut i väskan eller på hyllan.
Marlene Birger Tote - I super bra skick, nypris 3200kr
Dior väska  - Säljer mina Dior väska🥰 Äkta, fick studentpresent i Juni. Bra skick! .💖💖
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska, fint skick! Lite smutsig inuti från smink som varit i väskan. (Går säkert att tvätta ur) Har kvar de långa bandet men de är sönder i spännet. 🩷🩷
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕