Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun axelväska - Snygg brun axelväska med en elegant strukturerad yta och guldfärgat spänne. Väskan har en justerbar axelrem och ett praktiskt innerfack med dragkedja.
SNYGG BRUN AXELVÄSKA - ❗️FRAKT INGÅR I PRISET❗️Sexii brun läderväska med långa axelband och coola gulddetaljer. 🔱 Nästintill oavvänd! Har innerficka och båda dragkjedjorna är i bra skick. Skulle tro att det är äkta läder men ej säkert. Kan mötas upp i Sthlm eller frakta och Pris kan diskuteras💥
Brun axelväska  - Snygg brun axelväska! Kommer inte till användning inga defekter eller så !
Brun axelväska  - Snygg brun axelväska i skinn . Väskan har två rejäla handtag och en stilren design som passar perfekt för alla tillfällen. Perfekt för dig som vill ha en praktisk och stilren väska.
Brun axelväska  - Sååå fin brun väska. Använder tyvärr aldrig av någon anledning?! Jättefint mönster.
Brun axelväska  - Brun väska med guldkedja och gulddetaljer. Ca 25x17x6cm
Silje

Brun axelväska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Asos

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun axelväska från Asos, knappt använd så i perfekt skick :-) köpte för 300kr, säljer för 150kr. Frakt tillkommer!

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Väska - Nano speedy, box ingår
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Saint Laurent med ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har kedjeremmar med läderdetaljer och magnetlås. Tillverkad i mjukt skinn med snygga, grafiska sömmar och dragkedjefack inuti. Köp ifrån Vinted men har tyvärr bara dustbagen🌟
GG väska  - Snygg väska som är brun och guld! Hör av er om ni har frågor. Använd några gånger
Finaste väskan från Raffinato  - Världens finaste väska ifrån Raffinato! Nästintill ny och nypris är 1500kr
Virkad beige handväska med mönstrad insida - Säljer en handgjord virkad handväska i brunt. Väskan har en mjuk, chunky struktur och är fodrad med ett ljust tyg med grafiskt mönster. Perfekt storlek för det viktigaste och har en unik, retroinspirerad form. Superfin att ha som accessoar till din outfit.
Mörkblå zadig voltaire väska - Aldrig använd då jag inte haft användning för den men det är en jättefin väska perfekt för många tillfällen. Bra storlek och den har 2 fack inuti. Det ingår ett axelband också.
Louis Vuitton monogram handväska mini - Superfin mini handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med beiga detaljer och har både handtag och axelrem. Tillverkad i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste. Måtten är 16x10x7,5 cm. Sålde boxen till en kille för några månader sen så endast väskan med lite tillbehör som man fick till kommer. Fått den i present så har inget Kvitto och Papper kvar. Alla stämplar finns utanpå och i väskan. 🤎