Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Versace Medusa Bum bag - Säljer nu denna BumBag (magväska) som är helt oanvänd! Jag köpte den i Versace affären i Italien, den kommer med dustbag och certifieringskuvert. Den är från Medusa kollektionen och är därför värd 6800kr. Säljer den för 3000kr till någon lyckligt lottad.
Tommy hilfiger bag - Tommy hilfiger bag helt ny har inte använt den. Det är inga problem med den köpte den för några veckor sedan men jag ångrade mig och vill sälja den till en lägre pris och jag köpte den runt 1200kr på nätet.
Bum bag - Fett cool midjeväska, använd ca 3 gånger. Som ny!!! Älskar att den är rymlig. Man får plats med mycket!!!✨✨
Tommy Jeans ryggsäck i rött och beige - Snygg ryggsäck från Tommy Jeans i beige canvas med röd lock och mörkblå detaljer. Väskan har ett stort huvudfack med dragsko, ytterficka med dragkedja och justerbara axelband. Klassisk logga framtill och coolt band med text. Perfekt för skolan eller stan. Priset är förhandlingsbart!
Tommy jeans väska - Väldigt sliten, och har lite färg på sig, annrs funkar den bra
Tommy hilfiger väska - Röd äkta Tommy hilfiger väska, köpt från zalando.
Tommy jeans Bum Bag
Tommy jeans Bum Bag - 89 Tommy jeans Bum Bag - 90 Tommy jeans Bum Bag - 91

Tommy jeans Bum Bag

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Färg: Röd

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tommy jeans Bum bag i blå , röd och vit. Justerbart band. Använd. Finns tecken på blekning av färgen från ex sol.

Vera Popovic
Vera Popovic
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun handväska från Miu Miu - Säljer en snygg brun handväska Miu Miu Archive 2006. Köpt second hand och saknar därav äkthetsbevis.
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Svart handväska - Svart handväska💕
 Vuitton brun monogram glasögonfodral - Säljer en snygg  glasögonfodral från Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och ljusbrunt skinn.  glasögonfodral har guldfärgad kedja och karbinhake, samt en knapp med Vuitton-logga. Perfekt för kort och småsaker.
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
Marc Jacobs väska  - Snygg svart handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn med guldfärgade detaljer. Följer tyvärr inte med något band.
Nike Elite bag - Snygg svart ryggsäck från Nike med vita detaljer och logga. Rymligt huvudfack, flera dragkedjefickor och vadderade axelremmar med coola transparenta partier. Perfekt för skolan, gymmet eller vardagsäventyr.