Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs all black bag  - Axelremsväska från Marc Jacobs, i onesize. Två fack som försluts upptill med dragkedja. Instansad logotyp upptill. Justerbar samt avtagbar axelrem. Ytterficka baktill. Dustbag medföljer. Bredd 18,5 cm, Höjd 11 cm, Djup 6 cm. Nyskick.
Chanel väska - Äkta Chanel väska
Chanel svart  - Säljer dessa fina Chanel-väskor. De är mellanstora och kan bäras antingen på axeln eller i handen.
Chanel - 32x23x14 cm.
Chanel väska - Superfin chanelvälska från 96-97 Köpt för 25.000kr
Chanel handbag  - Världens finaste Chanelväska i svart läder och svart metall. Med bevis, chanelkort och annat med. I nästan helt nyskick och inte vintage.
Black cardholder  - Snygg och stilren svart plånbok som passar perfekt som present eller bara att ha på sig för att matcha sin outfit
Chanel all black
Chanel all black  - 89 Chanel all black  - 90 Chanel all black  - 91

Chanel all black

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Chanel väska som jag köpte för ca 3000 kr utomlands. Väskan är i bra skick och fått många komplimanger för den. Äkta kalvskinn läder och tung kedja.

Heft123
Heft123
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!