Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun handväska från DKNY med mönster - Säljer en brun handväska från DKNY med klassiskt logomönster och detaljer i mörkbrunt skinn. Väskan har två handtag, en ficka framtill med snyggt spänne och dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Beige och brun DKNY handväska - Säljer en snygg ÄKTA handväska från DKNY med klassiskt logomönster i brunt och beige. Väskan har två handtag, guldfärgade detaljer och dragkedja upptill. Utsidan är i canvas med skinnliknande detaljer och insidan har fack för småsaker.
Brun handväska från DKNY i skinn - Snygg och rymlig brun handväska från DKNY i äkta skinn. Stilren väska som passar till skolan eller vardag
Brun handväska från DKNY i skinn - Snygg brun handväska från DKNY i stilren design med guldiga detaljer och logotyp. Väskan har två handtag, rymligt fack och dragkedja på insidan. Perfekt för dig som vill ha en snygg och praktiskt väska till skola eller jobb.
Handväska DKNY - Handväska från dkny köpt second hand, den är vinröd/ brun  i skinn.
Beige och brun handväska från DKNY - Snygg handväska från DKNY i beige och brunt med monogrammönster. Väskan har en dragkedja upptill och justerbar axelrem. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.
Brun DKNY plånbok med logomönster - Pris: 500kr.  Kvitto finns
Brun mönstrad axelväska från DKNY - Snygg brun axelväska från DKNY, nästan helt oanvänd, väskan är revesersibel och kan flippas in och ut, alltså 2 väskor i 1. Jättebra skick, pris kan diskuteras vid snabb affär💖🫶🏽
Brun handväska DKNY med mönster
Brun handväska DKNY med mönster - 0 Brun handväska DKNY med mönster - 1 Brun handväska DKNY med mönster - 2 Brun handväska DKNY med mönster - 3 Brun handväska DKNY med mönster - 4

Brun handväska DKNY med mönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg brun handväska från DKNY med logomönster över hela väskan. Perfekt storlek och väskan har flera olika utrymmer som fack osv. Inte jobbig att bära och är väldigt unik men fortfarande stilren. Pricken över iet.

Evangelina Rosello
Evangelina Rosello
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Flätad svart väska - Flätad väska som är helt ny!
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär!
Väska - Helt ny!!
Grå handväska i skinnimitation - Snygg grå handväska med stilrena silverdetaljer och praktiskt ytterfack med dragkedja. Väskan har två stadiga handtag och en strukturerad, boxig form. Tillverkad i skinnimitation med en matt finish och diskreta sömmar för en clean look.