Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddy väska  - Fluffig väska som är vit, i nyckick
DAY. Teddy väska  - En jätte fin Teddy väska från märket DAY, den är aldrig använd och i nyskick, jätte rymlig, den är helt slutsåld🩷
lazy oaf teddy väska - jättesöt teddy väska från lazy oaf. skick är välanvänd men den är eftertraktad/sällsynt och säljs på andra sidor för ca 3000 kr.
Fluffing teddyväska - Endast använd två gånger, perfekt till hösten 🐻🍁🤎
Brun teddyväska från ASOS - Supermysig brun teddyväska från ASOS i one size. Väskan är gjord av syntetmaterial och har en enkel design utan krusiduller.
Svart teddyväska
Svart teddyväska  - 0 Svart teddyväska  - 1 Svart teddyväska  - 2 Svart teddyväska  - 3

Svart teddyväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Don Donna
Färg: Svart
Skick: Acceptabelt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt svart teddyväska från Don Donna.

Eneida Kapilioraite
Eneida Kapilioraite
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart Jacquemus axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från Jacquemus med stilren rektangulär form och guldfärgade detaljer. Väskan har ett lock med magnetknäppning och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med Jacquemus-logga i guld på framsidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design.