Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dior saddle bag - 🙌🏼Intressekoll🙌🏼 på min assnygga unika dior väska  Köpt på the vintage bar och har kvitto kvar  Lite defekter men inget man lägger märke av och därav priset  Verkligen den perfekta väskan
Vintage Dior Saddle Bag - Great condition
Dior Oblique Saddle Crossbody Bag - Säljer en axelväska från Dior med deras ikoniska mönster i blått och beige. Väskan har en praktisk dragkedja och en justerbar rem med snygg spänne. Perfekt för både vardag och fest! Lådan och Dustbag tillkommer.
INTRESSEKOLL Äkta Dior Saddle bag brun  - Hej!  En äkta dior saddle bag köptes i Paris. Finns digitalt äktahetsbevis. Finns i Stockholm. Snabb hämtning prio, jag har nyss fått barn och orkar inte skicka med post osv.  Mvh Suzan
Dior Saddle Bag - selling my Dior saddle bag with a wide strapband barely used  Size is medium
Dior saddle bag  - Svart Dior saddle bag, helt ny. Kvitto finns tyvärr inte, väskan kom som present😊
Dior saddle pouch med kedja storlek medium - Köpt 2022 i Cannes. Knappt använd, således i super fint skick. Kvitto medföljer
Dior saddle pouch with chain medium - Säljer min Dior Saddle Pouch i storlek medium. Väskan är i mycket fint skick, knappt använd och väl omhändertagen.  Dustbag och kvitto medföljer.
Dior saddle
Dior saddle  - 89 Dior saddle  - 90 Dior saddle  - 91

Dior saddle

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Dior

35000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Christian Dior saddle bag i mycket fint skick. 19cm 15 cm hög Dustbag och kartong finns kvar.

Emma
Emma
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Goyaard Plånbok - brun/svart - Fet goyaard plånbok som kommer inplastad och ny. Box och kort medföljer. Kan lösa gratis frakt!🚚
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!