Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Genomskinlig väska - Säljer denna då jag inte använder och ska flytta. Den är knappt använd och är därför i fint skick! Nypris ca 200kr
rosa genomskinlig hand väska  - Jag köpte denna i vintras och har använt den lite men nu känner jag att den inte helt passar min stil så därför säljer jag den! Det är inte mina bilder så jag kan skicka bilder ifall  någon vill! Den är i jättebra form och skit snygg! Skicka bara till mig ifall ni har några frågor!💞🥰
Genomskinlig väska - Ett jättefin genomskinlig 2000- tals väska. Den är ganska stor och perfekt antingen som badväska men rymlig nog för dator och skolgrejer. Drag kedjan är tyvärr sönder men annars bra skick:)
Genomskinlig väska - Ej repig endast dammig på bilden 😆 allllllldrig använd som vanligt!
Genomskinlig väska - Väska från zara med grått ormskinsliknande mönster på handtag och botten. Resten är genomskinligt. Ok skick, blå fläck som inte går bort, samt en lös söm på handtaget. Tillhörande axelrem
Genomskinlig väska  - Cool genomskinlig väska med vita ormmönstrade detaljer🤍
Genomskinlig Nonuu väska
Genomskinlig Nonuu väska - 89 Genomskinlig Nonuu väska - 90

Genomskinlig Nonuu väska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd endast ett fåtal gånger

Smilla Auinger
Smilla Auinger
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Nice Nano MNG - Mini bag, can be used as vanity bag or shoulder bag.
Svart handväska - Svart handväska💕
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
 Vuitton brun monogram glasögonfodral - Säljer en snygg  glasögonfodral från Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och ljusbrunt skinn.  glasögonfodral har guldfärgad kedja och karbinhake, samt en knapp med Vuitton-logga. Perfekt för kort och småsaker.
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny