Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Väskan har en justerbar axelrem i rött och marinblått, samt detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och en ikonisk accessoar till din outfit.
Svart axelväska från Gucci - Gucci Axelväska som jag har fått som present men den är köpt för runt 10k i nypris. Den har blivit lite uppbränd där nere för att visa att den är äkta samt ormskinnet. Det är lite snabba tagna bilder som kanske inte är de bästa men ifall man vill ha fler bilder är det bara att skriva.
Svart axelväska från Gucci - SÖKER denna Gucci väska! Om ni har och vill sälja kan jag betala från 3500-4000 ungefär, beroende på skick. Har även en Valentino Glam lock om ni skulle vara intresserad av att byta eran väska mot den!❤️
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en justerbar axelrem i blått och rött, samt detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design med logotyp på framsidan.
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Den är helt oanvänd. Vid fler frågor tveka inte att höra av er🤝🏼🤩
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en fyrkantig form och är tillverkad i slitstark polyester med detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig väska.
Svart axelväska från Gucci - Snygg äkta svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och metallbricka framtill. Väskan har en enkel, avlång form och smal axelrem. Materialet är tåligt och väskan stängs med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och ikonisk accessoar. Har tyvärr inget kvitto då det var min mammas och pga lite slitage säljer jag för lågt pris💕 pris kan diskuteras!
Svart axelväska från Gucci med gulddetaljer - Säljer en svart axelväska från Gucci i skinn med lyxiga guldfärgade kedjedetaljer och GG-logo framtill. Väskan har röd insida och innerfack för småsaker. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och stilren accessoar.
Beige och svart axelväska från Gucci
Beige och svart axelväska från Gucci - 0 Beige och svart axelväska från Gucci - 1

Beige och svart axelväska från Gucci

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en beige axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och svarta skinn-detaljer. Väskan har guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.

Rojin Yassin
Rojin Yassin
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Helt ny väska
Becksöndergaard väska - Jättefin clutch från Bäcksöndergaard i nyskick. Nypris 679kr från Boozt. Använd en gång. Pris går att diskutera.
Svart axelväska från Gucci med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Justerbar axelrem i blått och rött, silverfärgad dragkedja framtill och innerfack. Väskan är rektangulär och har detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.
Ysl väska - Intresses koll! Väska frånYSL. Endast använd fåtal gånger, pris kan diskuteras!
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Frakt inom 24h. Allt på bild medföljer
Handväska  - Skriv för mer info!
Snygg beige Q Classic Boston bag! - Snyggaste beigea handväskan i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Boston Bag! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Väskan är i fint skick, lädret är helt utan repor eller hål. Finns ett märke på undersidan, se bild. Kolla alla bilder och skriv frågor om du är osäker på något!🤍  Det här är en tidlös modell som inte längre finns att köpa, vilket gör den extra eftertraktad. Perfekt för dig som vill ha en stilren tidlös väska