Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kurt geiger handväska  - Kurt geiger handväska, Den är färgglad glittrig och jätte fin, köpte för ett halvår sen och aldrig snvänt, jätte fin , Köpte för 2800 säljer för 1499, Kan tänkas sälja för mindre
KURT GEIGER LONDON Tweed väska  - Snygg axelväska i ett färgglatt tweedmaterial som är snyggt och trendigt. Väskan passar till vardags men även till finare tillställningar. Hör av dig om eventuella frågor eller funderingar!
Axelväska från Kurt Geiger - Snygg axelväska från Kurt Geiger i metalliska nyanser. Väskan har en kedjerem som går att justera så man kan bära både på axel samt crossbody. Säljer då den inte längre kommer till användning för jag köpt ny väska.
KURT GEIGER london handväska  - Jättesöt KURT GEIGER london handväska. Använd en gång, inget tecken på användning. Axelbandet går att göra kort och långt. Nypris 2200kr
Kurt geiger väska - Skit snygg väska från kurt geiger som är slut överallt!! Skriv för frågor! Knappt andvänd! INTRESSEKOLL!!
Kurt Geiger väska - Så snygg och unik väska från Kurt Geiger! Bara använd ett fåtal gånger, så är i väldigt bra skick!💗den är i lagom storlek och rymmer mycket! Nypris var ca 3000kr!
Kurt Geiger - Fin Kurt Geiger väska. Väl använd och därmed en del defekter (se bilder). Dock inget som syns värst mycket.
Kurt Geiger Väska💕 - Super snygg äkta Kurt Geiger Väska som aldrig kommer till användning längre💕 Den är knappt använd och som i nyskick, inga defekter! Passar perfekt som skolväska men även för finare tillställningar. Skriv för fler frågor eller bilder☺️
Ebba🌺

Kurt Geiger tweed handväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kurt Geiger London, Kensington bag - Handväska - red comb Höjd: 23cm Längd: 31 cm Vidd: 10 cm Sparsamt använd, prislapp kvar i, inga defekter. Köpt på Zalando för 2095 kr, är öppen för att diskutera pris vid snabb affär.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska, fint skick! Lite smutsig inuti från smink som varit i väskan. (Går säkert att tvätta ur) Har kvar de långa bandet men de är sönder i spännet. 🩷🩷
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket men är fortfarande i väldigt bra skick, skriv privat för fler bilder 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Mönstrad shoppingväska från Alo - Stor och rymlig shoppingväska från Alo med coolt gråvitt mönster och tydlig logga framtill. Väskan har två rejäla handtag och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen.
Marlene Birger Tote - I super bra skick, nypris 3200kr
Louis Vuitton monogram handväska - Klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt monogrammönster med ljusa skinnhandtag och detaljer. Väskan har dragkedja upptill och rymligt huvudfack. Perfekt storlek för vardagens essentials och ikonisk design.
Dior väska  - Säljer mina Dior väska🥰 Äkta, fick studentpresent i Juni. Bra skick! .💖💖
Vinröd handväska med flätat handtag - Frågan är som den ör på första fyra bilderna,mörkt ljus i sista bilden. Snygg vinröd handväska i skinn med unik flätad detalj på handtaget och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, geometrisk form som gör den till ett statement piece. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med magnetknapp.
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕