Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hello Kitty väska - Den är aldrig använd och köpt från Japan för ett par år sen! Den har en liten dator fodral(?) också som kan ha böcker eller såklart datorer i. Hello kittyn på väskan glittrar i solljuset☀️ Skriv för mer bilder eller om ni är intresserade!
hello kitty väska - söt hello kitty axelremsväska! bra skick men svarta fläckar på insidan som jag har svårt att få bort.
Hello Kitty väska 💕 - Rosa Hello Kitty väska i bra skick!!💕 lite smutsig som man kan se (första bilden) men det går att få bort!! 💕 TRYCK INTE PÅ KÖP NU!!
Gullig liten Hello Kitty väska  - Liten rosa Hello Kitty totebag 🩷
Hello Kitty väska  - Supersöt Hello Kitty väska, använd fåtal gånger, i bra skick, rymmer mycket som bland annat böcker, defekt förekommer på sista bilden.
Hello Kitty väska  - Så söt hello Kitty väska ifrån sanrio helt ny, passar perfekt som bland annat sminkväska💕
Stor hello Kitty väska  - Väskan är i väldigt bra skick nästan aldrig använd. Inga märken på den. Drag kedjan funkar som den ska. Lika stor som en kudde om man kan säga så.
Hello kitty handväska - Jättegullig hello kitty handväska, använd 2 gånger av mig, köpt för 3 år sen second hand.
Hellokitty väska
Hellokitty väska - 89 Hellokitty väska - 90 Hellokitty väska - 91

Hellokitty väska

Storlek: x
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt söt däremot sönder KAN GÅ NER I PRIS!!

Liz
Liz
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Bag - Som ny🤍
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Kan posta snabbt och pris kan diskuteras. Skriv gärna vid frågor och funderingar!
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Rosa quiltad Ch@nel  axelväska i skinn - Supersnygg rosa axelväska i quiltat skinn med klassisk CC-logga i guld framtill. Väskan har kedjerem med insytt rosa skinn och innerfoder i vinröd nyans. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk och lyxig accessoar. Free gift box with personalized name when you order before christmas
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Orange axelväska från Kurt Geiger - Säljer en orange axelväska från Kurt Geiger med glittriga detaljer och kedjerem. Väskan har ett rutigt mönster med guldiga nitar och en unik dekoration på locket. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig accessoar. Köpt för 2400