Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hello Kitty jympakasse - Säljer pga inte min stil längre. Använd fåtal gånger.
Svart shoppingväska med tryck stitch  - Snygg svart shoppingväska med ett roligt tryck av en tecknad figur och texten 'Oh Yeah Whatever'. Väskan har två rejäla handtag och är perfekt för att bära med sig allt man behöver. Tillverkad i ett slitstarkt material.
Svart shoppingväska med tryck - Snygg svart shoppingväska med ett coolt tryck av tre personer i färgglada jackor. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Väskan har två handtag och är gjord i ett slitstarkt material.
Hello Kitty rosa shoppingväska - Supergullig rosa shoppingväska med Hello Kitty-tryck och stora jordgubbar och äpplen. Väskan har två starka rosa handtag och är perfekt för att bära böcker eller småsaker. Söt design med hjärtan och små detaljer.
Shoppingväska med De Nada-tryck - Snygg shoppingväska i beige och svart med coolt rött De Nada-tryck på framsidan. Väskan har långa handtag och är tillverkad i slitstark bomull, perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Inspirerad av Alexander ernstbergers aura och grisch-trend. Helt nya och egentryckta!
Hello kitty handväska - Jättegullig hello kitty handväska, använd 2 gånger av mig, köpt för 3 år sen second hand.
hello kitty väska - så söt hello kitty väska som tyvärr inte kommit till användning.
Shoppingväska  - Fint skick! Endast använd 1 gång.
Hello Kitty shoppingväska med tryck
Hello Kitty shoppingväska med tryck - 0 Hello Kitty shoppingväska med tryck - 1 Hello Kitty shoppingväska med tryck - 2

Hello Kitty shoppingväska med tryck

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart shoppingväska från Hello Kitty i 100% bomull med stort tryck framtill. Motivet har vit, lila, rosa, turkos och gul färg och texten 'Hello Kitty Rocks!'. Väskan har långa handtag och är perfekt för att bära med sig grejer till skolan eller stan.

Mina <3
Mina <3
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny