Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
my melody väska - en jättegullig my melody axelremsväska! i ganska bra skick men inte helt ny. ganska använd men inget som syns🫶🏼 jätte bra storlek och man ska iväg och måste ha lite smått med sig! remmen går att justera💕 köpt för 150kr. köparen står för frakten
My melody väska - Super söt my melody ryggsäck! Lite smutsig men annars bra skick.🩷
Söt rosa my melody ryggsäck med rosett - Supergullig ryggsäck i form av en med stora öron, broderat ansikte och tassar. Aldrig använt, väskan är fluffig i rosa och vitt, har justerbara axelband och en stor rosa rosett upptill. Stängs med dragkedja och är perfekt för dig som älskar kawaii-stil.
My melody väska  - En liten crossbody/handbag snario väska 😻 aldrig använd, jättefint skik 🫶
My melody väska  - Ej använd, inga skador
My melody tyg väska - Vid frågor av mått och bredd och flera bilder, kom privat!❤️ Ej äkt sanrio.
My Melody ryggsäck i plysch - Supergullig My Melody ryggsäck i mjuk plysch med stora rosa öron, söt rosett och broderade tassar. Väskan har dragkedja och justerbara band i rosa. Perfekt för dig som älskar kawaii och vill sticka ut med en unik accessoar! Aldrig använd och mycket bra skick.
My Melody axelväska i rosa silikon - Supergullig axelväska formad som My Melody från Sanrio. Väskan är rosa med ett stort vitt ansikte, bruna ögon och en blå rosett. Axelremmen är dekorerad med My Melody-figurer och text. Tillverkad i mjukt silikonmaterial och stängs med dragkedja.
𝕲𝖍𝖔𝖞𝖆𝖒𝖎𝖎

Rosa My Melody axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt rosa axelväska med My Melody, Väskan har en justerbar axelrem med tryck och en dragkedja för säker förvaring :)

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beck söndergaard väska - Unik handväska med färgstarkt mönster, väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett textilmaterial med snyggt broderad design. Insidan har en dragkedja och logotypetikett. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer. Köpte på vinted
Monogram handväska - Snygg handväska med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har rundad form, ljusbruna handtag och detaljer i skinn samt guldfärgad dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Avtagbar axelrem medföljer.
väska Zadig & Voltaire - Såå fin Zadig väska i modellen sunny bag xs.  Köpte för ett år sen knappt använd så jätte fint skick❤️nypris 4500
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket (se defekter på bilderna) men är fortfarande i väldigt bra skick 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
H&M väska - i jättebra skick! skriv för egna bilder!! vill gärna byta till samma fast i svart, men kan även sälja denna💕💕
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs
Beige virkad necessär med dragkedja - Superfin beige necessär med bubblig struktur. Perfekt för smink eller småprylar. Stängs med vit dragkedja upptill och har en mjuk, rektangulär form. Handgjord och unik accessoar som sticker ut i väskan eller på hyllan.
Fendi axelväska med FF-mönster - Cool axelväska från Fendi med klassiskt FF-logomönster i brunt och mörkbrunt. Väskan har en justerbar axelrem i skinn och stängs med magnetlås och guldig Fendi-detalj framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.