Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs väska - röd  - Marc Jacobs classic q baby groove med guldiga detaljer. Väskan är röd. Axelremband ingår ej. Dustbag ingår. Den är ca 30 cm bred och är i den lilla modellen. Mycket bra skick. Finns en liten fläck på lädret, se bilder. Fler bilder finns och svarar gärna på frågor ❤️
Marc Jacobs väska - Cool röd handväska i skinn från Marc by Marc Jacobs med guldiga metalldetaljer och dragkedja. Väskan har både handtag och axelrem samt ett snyggt innerfoder med logotypmönster. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
Marc jacobs  - Nyanvänd
Marc Jacobs väska  - Säljer en snygg rosa handväska i skinn med gulddetaljer. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem. Den stängs med dragkedja och har en rymlig insida. Perfekt för både vardag och fest! Väskan är nyskick och det syns nästan inte att väskan är använd😇Skriv ifall ni undrar något🫶🏻 Kan även möta upp i centrala Stockholm 📍
Marc Jacobs väska  - Säljer mammas fina väska från Marc Jacobs. Stilren och tidlös väska som passar till allt. Några små märken som syns på bilderna men annars hur fin som helst
Marc Jacobs väska  - Så fin Marc Jacobs väska! Säljer då den inte kommer till användning längre. Använd och i okej skick, finns några defekter, se bilder! Defekterna märker man inte av, exempelvis hålet ser man knappt och defekterna på banden tänker man inte på. Dust bag medföljer. Pris går att diskutera vid snabbt köp 🥰
Marc Jacobs väska - Säljer en svart handväska från Marc Jacobs i ministorlek. Den kommer tyvärr inte till användning längre. Nypris ca 4350. I jätte fint skick, inga defekter på både utsidan och insidan. Kommer med sin dustbag.
Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska  - 89 Marc Jacobs väska  - 90 Marc Jacobs väska  - 91 Marc Jacobs väska  - 92 Marc Jacobs väska  - 93

Marc Jacobs väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

2550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Marc Jacobs classic q baby groove med silvriga detaljer. Väskan är vermillion/röd. Axelremband ingår. Den är ca 30 cm bred och är i den lilla modellen. Mycket bra skick. Minimala scratches på lädret. Fler bilder finns och svarar gärna på frågor ❤️

Alva’s Jeans
Alva’s Jeans
(135)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär! Kvitto finns på mail!
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Svartvit shoppingväska By Malene Birger - Stor och rymlig shoppingväska från By Malene Birger med svart och vitt grafiskt mönster. Väskan har svarta handtag och detaljer, samt ljus insida med logotyp. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga accessoarer.
By Malene Birger väska  - Så fin väska från Malene Birger några effekter på den men ändå jätte fin💗
Grå axelremsväska🩶 - Säljer en snygg grå handväska med coola detaljer som dragkedja, nitar och flätade handtag. Väskan har både handtag och axelrem, samt flera fack och dekorativa spännen framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look!