Emma
Emma
Michael Kors handväska med graffiti
Michael Kors handväska med graffiti - 0 Michael Kors handväska med graffiti - 1 Michael Kors handväska med graffiti - 2

Michael Kors handväska med graffiti

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Beskrivning

Cool handväska från Michael Kors i denim-look med graffitiinspirerade tryck som hjärtan, fjäril, diamant och text. Väskan har guldfärgat lås framtill och flera fack inuti. Färgerna går i grått, rött, vitt, svart och rosa. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Resväska  - Behöver sälja det snabb. Mycket bra skick. Inga skador och inga problem på dragkedjor. Pris kan också diskutera
Brun väska - Jätte fin! Inte äkta, inga defekter alls!❤️
Birkin brun handväska i skinn - Exklusiv brun Birkin handväska (storlek 35)  i lyxigt skinn med guldfärgade metalldetaljer, lås och nyckel. Klassisk fyrkantig form med dubbla handtag och synliga vita sömmar. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och tidlös accessoar.
Svart axelväska från Zadig & Voltaire - Cool svart axelväska i läder från Zadig & Voltaire med quiltat mönster av hjärtan, stjärnor och blixtar. Väskan har silverfärgade detaljer, kedjerem med insytt läder och dubbla dragkedjor framtill. Snygg vingedetalj med stenar på framsidan.
Marc Jacobs väska - Snygg vinröd handväska från Marc Jacobs i äkta skinn med guldiga metalldetaljer och klassisk logga framtill❤️
Väska som är inspirerad av zadig zoltaire - Cool svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och ett snyggt emblem med vingar på framsidan. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, samt dragkedjor på sidorna för extra edge. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en grym vibe till din outfit. Pris kan diskuteras!
Clutch bag - Jag säljer egengjorda clutch bags i zigzag-mönster och denim. Just denna annons är för den zigzag som går i beige, rosa och grå toner. Väskan stängs med metallklämma. Insidan är fodrad i vinrött tyg och rymmer småsaker som smink och plånbok☺️Om du är mer intresserad av den i denim tyg så släng iväg ett meddelande så fixar vi det! Vill du ha bilder med väskan till en outfit så hör av dig! Bra att veta är att den i denim tyg kostar 349 och den i zigzag 399!
Juicy Couture axelväska med hjärtdetalj - Säljer en jätte snygg brun axelväska från Juicy Couture för den kommer inte längre till andvänding, den är i brun samett och har guldigt ditaljer💕pris kan diskuteras!🌸🌸