Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå axelväska från Stella McCartney - Snygg svart axelväska från Stella McCartney med kedjedetaljer och dragkedja. Väskan har en insida i en kontrasterande färg och är perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter. Den har en stilren design som passar till många olika outfits. Den är knappt använd, vintage. Stor tote.
Super fin mörkblå Stella McCartney väska! - Modell: mini Nypris: 8000kr
Stella McCartney väska - ÄKTA Stella McCartney väska i blått ormskinn. Väskan kan bäras på många olika sätt då det finns en lång kedja som går att justera. Sparsamt använd, mycket fint skick. Inget slitage eller defekter.💙
Svart axelväska Stella McCartney - Säljer en svart axelväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i silver och glansig finish. Väskan har ett rosa innerfoder med logotypmönster och dragkedja på insidan. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och snygga detaljer. Bra skick! Perfekt för skolan, då man får plats med dator+annat. Skriv för fler bilder💗nypris runt 10 000
Silver axelväska från Stella McCartney - Snygg silverfärgad axelväska från Stella McCartney med kedjedetaljer längs kanterna. Väskan har en metallisk look och en praktisk magnetknäppning. Den långa kedjan ligger i väskan på bilderna. Om intresse finns, kan jag skicka bilder när jag bär väskan som crossbody!
Beige axelväska från Stella McCartney - Säljer en beige axelväska från Stella McCartney med silverfärgade kedjedetaljer och rosa foder. Väskan har en mjuk form och är perfekt för dig som vill ha en snygg accessoar med plats för det viktigaste. Dustbag medföljer.
Grå axelväska Stella McCartney - Säljer en snygg grå axelväska från Stella McCartney med kedjedetaljer runt kanterna och som axelrem. Väskan är i mjukt syntetmaterial med magnetlås och innerficka med dragkedja. Nypris 10 370kr.
Svart axelväska Stella McCartney - Säljer en svart axelväska från Stella McCartney med snygga silverfärgade kedjor som axelrem och runt kanterna. Väskan är i veganskt skinn och har ett coolt innerfoder med logotypmönster. Perfekt för dig som vill ha en trendig och rymlig väska.
💛

Mörkblå axelväska från Stella McCartney

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

SkitSnygg mörkblå Tiny Falabella väska från Stella McCartney.Väskan kommer med en dustbag men har tyvärr inte kvar kvittot. skriv för fler bilder eller frågor. Den är i väldigt bra skick utan några defekter.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Väska - Nano speedy, box ingår
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Saint Laurent med ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har kedjeremmar med läderdetaljer och magnetlås. Tillverkad i mjukt skinn med snygga, grafiska sömmar och dragkedjefack inuti. Köp ifrån Vinted men har tyvärr bara dustbagen🌟
GG väska  - Snygg väska som är brun och guld! Hör av er om ni har frågor. Använd några gånger
Finaste väskan från Raffinato  - Världens finaste väska ifrån Raffinato! Nästintill ny och nypris är 1500kr
Virkad beige handväska med mönstrad insida - Säljer en handgjord virkad handväska i brunt. Väskan har en mjuk, chunky struktur och är fodrad med ett ljust tyg med grafiskt mönster. Perfekt storlek för det viktigaste och har en unik, retroinspirerad form. Superfin att ha som accessoar till din outfit.
Mörkblå zadig voltaire väska - Aldrig använd då jag inte haft användning för den men det är en jättefin väska perfekt för många tillfällen. Bra storlek och den har 2 fack inuti. Det ingår ett axelband också.
Louis Vuitton monogram handväska mini - Superfin mini handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med beiga detaljer och har både handtag och axelrem. Tillverkad i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste. Måtten är 16x10x7,5 cm. Sålde boxen till en kille för några månader sen så endast väskan med lite tillbehör som man fick till kommer. Fått den i present så har inget Kvitto och Papper kvar. Alla stämplar finns utanpå och i väskan. 🤎