Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Grå mönstrad axelväska från Dior - Säljer en snygg axelväska från Dior i grått och vitt med geometriskt mönster. Väskan har justerbar svart axelrem, silverfärgade dragkedjor och en matchande liten pouch. Tillverkad i Italien och perfekt för dig som gillar stilrena detaljer.
Mönstrad axelväska med svarta detaljer - Snygg axelväska med ett unikt mönster i svart och grå. Väskan har svarta handtag och en praktisk storlek för vardagsbruk. Perfekt för att bära med sig alla nödvändigheter.
Mönstrad axelväska med bruna detaljer - Säljer min super fina handväska. Mönstretna på väskan är unika och ger en retro känsla. Väskan har dragkedja upptill och kvaliten är bra. Snygg och stilren design som passar till många outfits.
Mönstrad axelväska från Christian Dior - Snygg axelväska från Christian Dior med ett ikoniskt mönster i blått och vitt. Väskan har en justerbar rem med märkets logga och en säker spänne. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Mönstrad axelväska med dragkedja - Snygg axelväska med ett elegant mönster i svart och brunt. Väskan har en praktisk dragkedja
Mönstrad axelväska med kedja - Snygg axelväska med ett klassiskt mönster och en stilren kedja. Väskan har en säker låsdetalj framtill och är perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Mönstrad axelväska från Desigual - Säljer en unik axelväska från Desigual i mycket bra skick. Väskan har ett coolt mönster i bruna och beige toner med snygga detaljer. Den är perfekt för höst och vår och har en justerbar axelrem. Insidan är rymlig med flera fack och dragkedja för säker förvaring. Passar perfekt för både vardag och fest!
Mönstrad axelväska med dragkedja - Säljer en supersöt axelväska med vitt geometriskt mönster och guldfärgad dragkedja. Väskan är knappt använd och är u ett superfint skick💖💖