Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Shoppingväska från Guess - Snygg shoppingväska från Guess med svartvita bilder och röd logotyp. Väskan har svarta flätade handtag och en stilren design. Perfekt för att bära med sig mindre inköp eller som en trendig accessoar.
Vit shoppingväska från Xiaomi - Stor och lätt vit shoppingväska från Xiaomi med orange logga och text på båda sidor. Väskan har svarta axelband och är tillverkad i Tyvek-material som känns lite papprigt men är slitstarkt. Perfekt för att bära med sig grejer till skolan eller stan. Mått: 420mm x 380mm.
Vit-Beige shoppingväska med text - Säljer en vit/beige shoppingväska med tryck i svart text. Väskan har två långa handtag och är perfekt för att bära med sig det nödvändigaste. Texten ger en personlig touch och gör väskan unik.
Palestina Vit shoppingväska med tryck - Säljer en vit shoppingväska i bomull med ett stort tryck i mitten som föreställer Palestina  karta med olika mönster och färger i rött, svart, grönt och vitt. Tygväska Vita Kvinnor Män Handväska  Produktstorlek: 380,00 x 340,00 x 20,00 MM/14,96 x 13,39 x 0,79 tum  Form: Vanlig tygväska med stor kapacitet  Huvudmaterial: Polyester Bomull .Väskan har långa handtag och är perfekt för att bära böcker, mat eller andra grejer.
Ed Hardy shoppingväska med tryck - Säljer en vit shoppingväska från Ed Hardy med stort färgglatt tryck av hjärta, ros och texten 'Eternal Love' på framsidan. Väskan har långa handtag och dragkedja med tigerberlock. Materialet är bomull och designen är riktigt ikonisk. Se bilder för hål etc.💕
Rutig fluffig shoppingväska från Lindex - Supermjuk och fluffig shoppingväska från Lindex i svart och beige rutigt mönster. Väskan har två breda handtag, magnetknapp och innerfack med dragkedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar.
Vit shoppingväska med citat - Snygg vit shoppingväska med ett inspirerande citat tryckt på framsidan. Väskan har två långa handtag och en enkel design som passar perfekt för vardagsbruk. Tillverkad i ett lätt och hållbart material.
Vit shoppingväska med stjärntryck - Snygg vit shoppingväska med ett stort stjärntryck i mitten och inspirerande text. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Väskan har långa handtag som gör den enkel att bära över axeln.
Rutig shoppingväska med läderdetaljer - damier
Rutig shoppingväska med läderdetaljer - damier  - 0 Rutig shoppingväska med läderdetaljer - damier  - 1 Rutig shoppingväska med läderdetaljer - damier  - 2

Rutig shoppingväska med läderdetaljer - damier

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

2450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Shoppingväska med klassiskt rutigt mönster i beige och grått. Väskan har läderhandtag och sidodetaljer i brunt läder.

Annahgab
Annahgab
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Ny väska
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Dumpling bag - Jättesöt dumpling bag i krämvit💕
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Plånbok - Säljer en snygg plånbok med klassiskt monogrammönster i svart och beige. Plånboken har guldfärgad -logga framtill och är tillverkad i en mix av skinn och textil. Perfekt för kort och smågrejer, levereras med originalask och dustbag.
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Brun shoppingväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig shoppingväska från Polène i brun skinn med vita sömmar. Väskan har två handtag, en stilren design med geometriska former och magnetknäppning. Insidan är ljus och har en praktisk ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.