Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit väska - Från braccialini i nyskick, perfekt som skolväska🫶🏼🫶🏼
Vit väska  - Knappt använd men finns några små fläckar och märken på spännet (bilder)
Vit väska - Helt ny! Har ett större fack och ett litet på framsidan.
Vit väska 💕 - Säljer då de inte är i min stil 💕 Skriv för fler bilder samt frågor 🩷
Vit väska - Supersöt vit väska som är rymlig och passar till allt😍 Den är använd men fortfarande i fint skick. Det finns ett hål i innertyget, men det är inget som stör💗
Vit väska - Vit axelväska i fakeskinn, från Nelly. Fint skick!
Vit väska  - Få defekter så som missfärgning som bild visar annars bra skick, köpt utomlands men väldigt fin kvalite.
Vit väska
Vit väska - 89 Vit väska - 90 Vit väska - 91

Vit väska

Storlek: One Size
Kategori: Väskor
Färg: Vit

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin vit väska. Säljer för att den inte används längre💕(2 första bilder lånade)

Cornelia🩷✨
Cornelia🩷✨
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill.
Svart hand/axelväska från Raffinato - Aldrig andvänd svart axelväska från Raffinato i mjukt skinnimitation. Väskan har en snygg rynkad design med dragsko upptill och justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med original dustbag.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Mini läder handväska - Säljer en snygg liten väska med guld detaljer. Vid snabb affär så kan priset diskuteras ❤️
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Brun rutig handväska - Säljer en ikonisk handväska i klassiskt brunt rutigt mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja och handtag i mörkbrunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece.