Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa miniväska - Köpt på monki för ett par år sedan 🩷 Fel syns på bilder🫶
Rosa miniväska - Säljer denna rosa väska. Mindre i modellen men hur söt som helst och väldigt snygg på sommaren! Kommer från asos ursprungligen 💘
rosa miniväska  - en liten ryggsäck från H&M köpt några somrar sen men bara använd ett par gånger. ba den är justerbara och den är i väldigt bra skick
Rosa miniväska - Jättesöt rosa miniväska i ormskinns mönster, dm för mer bilder  Inköpt för ca 500 kr
Rosa mini väska - Säljer min rosa mini väska som jag har aldrig använt. Priset kan diskuteras. skriv för fler bilder och information.
Guess rosa mini väska 💕 - ÄKTA supersöt rosa Guess mini väska/plånbok med vitt mönster och guldig kedja!!
Rosa mini väska  - En söt rosa mini väska
Miniväska🎀 - Jätte söt väska som man kan ändra på längden av bandet❤️  Aldrig använt Finns inga fickor eller nåt Inga skador/fläckar/hål Hör av er vid frågor❤️
Söt rosa miniväska
Söt rosa miniväska  - 89 Söt rosa miniväska  - 90 Söt rosa miniväska  - 91

Söt rosa miniväska

Storlek: One Size
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin rosa väska i nytt skick, aldrig använd.

Kristina
Kristina
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Oanvänd Svart handväska i skinn med dragkedjor - Cool svart handväska i skinn med flera dragkedjor, dubbla handtag. Väskan har dekorativa remmar och ett fack framtill samt en hängande tag. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. INGEN KORTHÅLLARE KOMMER MED TYVÄRR OCH INGET AXELBAND❤️❤️❤️❤️❤️
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!
Vinröd flätad väska - Helt ny handväska! Skriv om ni funderar något!
Kurt Geiger Kensington axelväska - Säljer en Kurt Geiger Kensington axelväska med grov kedja i antikguld och snyggt rutigt tyg i mörka toner.  Perfekt storlek för det viktigaste.
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.