Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå  resväska Rimowa Limbo Integral - Säljer en marinblå Rimowa Limbo Integral resväska med klassisk räfflad yta och silverfärgade detaljer. Väskan har ett robust handtag och blått innerfoder med Rimowa-logga samt praktiska spännband. Perfekt för dig som vill resa med stil och ordning. Använd i några år så repor och lite skador tillkommer
Rimowa bag - Säljer en stilren och robust resväska från Rimowa i silverfärgad aluminium. Insidan är blå med mönster och har justerbara remmar för att hålla packningen på plats. Ena spännet knäpper inte lika bra som det andra men fullt funktionabel. Nycklar finns ej
Silver väska/neccesär från Rimowa - Snygg och stilren väska/neccesär från Rimowa i silverfärgad hårdplast med klassiska horisontella ränder. Väskan har både handtag och axelrem, dragkedja och smarta innerfack för organisering. Perfekt för dig som vill ha en clean och modern look.
Silver resväska med kodlås - Snygg och stilren resväska i silver med randigt mönster och hårt skal. Väskan har fyra hjul, kodlås och praktiska handtag på både sidan och toppen. Perfekt för dig som vill resa smidigt och ha koll på dina grejer. Riktigt clean look och modern design.
Resväska calvin Klein  - Säljer mannens resväska. Original inköpt i USA 2015, ej använd och med plasten kvar runt om. Fosie kyrkoväg, Malmö.
Resväska  - Ny
RIMOWA Cabin luggage - Tjena, tänkte sälja min Rimowa cabin väska då jag nyss köpt en ny. Väskan är inköpt förra året i London och är väl omhendertagen. Nypris är runt 9000kr. Skriv vid frågor eller funderingar!
Resväska med motiv - Inte så mycket att säga om den, fick den o därför vet jag inte vad den kostar som nya. Säljer pga ingen användning o har redan tillräckligt. Inget fel på den.
Alexander Dahlström

Rimowa resväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Silver
Skick: Acceptabelt skick

2199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage Rimowa resväska i väl använt skick men funkar fortfarande utmärkt. Köpt på NK i Stockholm för många år sedan. Mått: 70x50x20

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beck söndergaard väska - Unik handväska med färgstarkt mönster, väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett textilmaterial med snyggt broderad design. Insidan har en dragkedja och logotypetikett. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer. Köpte på vinted
Monogram handväska - Snygg handväska med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har rundad form, ljusbruna handtag och detaljer i skinn samt guldfärgad dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Avtagbar axelrem medföljer.
väska Zadig & Voltaire - Såå fin Zadig väska i modellen sunny bag xs.  Köpte för ett år sen knappt använd så jätte fint skick❤️nypris 4500
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket (se defekter på bilderna) men är fortfarande i väldigt bra skick 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
H&M väska - i jättebra skick! skriv för egna bilder!! vill gärna byta till samma fast i svart, men kan även sälja denna💕💕
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs
Beige virkad necessär med dragkedja - Superfin beige necessär med bubblig struktur. Perfekt för smink eller småprylar. Stängs med vit dragkedja upptill och har en mjuk, rektangulär form. Handgjord och unik accessoar som sticker ut i väskan eller på hyllan.
Fendi axelväska med FF-mönster - Cool axelväska från Fendi med klassiskt FF-logomönster i brunt och mörkbrunt. Väskan har en justerbar axelrem i skinn och stängs med magnetlås och guldig Fendi-detalj framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.