Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rimowa Card-Holder - Säljer en stilren silverfärgad plånbok från Rimowa i metall med ett randigt mönster. Plånboken har en minimalistisk design och är tillverkad i Italien. Perfekt för kort och småsaker, med exklusiv känsla och snygg finish. Väldigt robust gjord av metall. Får plats perfekt i fickan och håller runt 6-8 kort. Köptes i Tyskland för 230€ motsvarande 2500kr och säljs för 1600kr. Finns att hämta på Östermalm. Snabb affär = 1400kr
Rimowa bag - Säljer en stilren och robust resväska från Rimowa i silverfärgad aluminium. Insidan är blå med mönster och har justerbara remmar för att hålla packningen på plats. Ena spännet knäpper inte lika bra som det andra men fullt funktionabel. Nycklar finns ej
Marinblå  resväska Rimowa Limbo Integral - Säljer en marinblå Rimowa Limbo Integral resväska med klassisk räfflad yta och silverfärgade detaljer. Väskan har ett robust handtag och blått innerfoder med Rimowa-logga samt praktiska spännband. Perfekt för dig som vill resa med stil och ordning. Använd i några år så repor och lite skador tillkommer
Silver resväska med kodlås - Snygg och stilren resväska i silver med randigt mönster och hårt skal. Väskan har fyra hjul, kodlås och praktiska handtag på både sidan och toppen. Perfekt för dig som vill resa smidigt och ha koll på dina grejer. Riktigt clean look och modern design.
Resväska calvin Klein  - Säljer mannens resväska. Original inköpt i USA 2015, ej använd och med plasten kvar runt om. Fosie kyrkoväg, Malmö.
Resväska  - Behöver sälja det snabb. Mycket bra skick. Inga skador och inga problem på dragkedjor. Pris kan också diskutera
RIMOWA Cabin luggage - Tjena, tänkte sälja min Rimowa cabin väska då jag nyss köpt en ny. Väskan är inköpt förra året i London och är väl omhendertagen. Nypris är runt 9000kr. Skriv vid frågor eller funderingar!
Svarta resväskor  - Två svarta resväskor med teleskophandtag och flera ytterfack. Båda har dragkedjor och är tillverkade i slitstark syntet. Perfekta för resor och har praktiska detaljer som fästen för bagagetaggar. Säljes tillsammans eller separat.
Rimowa resväska
Rimowa resväska  - 0 Rimowa resväska  - 1 Rimowa resväska  - 2 Rimowa resväska  - 3 Rimowa resväska  - 4

Rimowa resväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Silver
Skick: Acceptabelt skick

2199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage Rimowa resväska i väl använt skick men funkar fortfarande utmärkt. Köpt på NK i Stockholm för många år sedan. Mått: 70x50x20

Alexander Dahlström
Alexander Dahlström
(28)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny