Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Liten röd/svart prickig väska från Bershka. Bredd: 14cm. Längd: 19cm. Går att ha över axeln och crossbody. Liten repa (se bild) men inget som syns när väskan är stängd. Använd ett fåtal gånger. Bara att fråga om det är något du undrar!
Supreme väska  - Använd Supreme väska
Väska - Måtten är ungefär 28x19 cm
Väska  - En fin väska men som tyvärr har tappt en del pigment men den fett snygg endå tycker i alla fal jag😗 Om du tycker samma som jag så borde du köpa den 👯‍♀️
Arket väska - Säljer nu denna underbara arket väska som är helt slutsåld, tecken på användning men går lätt att tvätta bort med en mocka borste🥰
Väska - Röd Moschino väska med justerbar guldkedja (orginalpris 1100kr)❤️
Väska  - En jätte fin röd väska från Spanien, inget märke vad jag vet! Knappt använder så den är i bra skick! 🫶🏼
Väska - Söt liten röd väska från en butik i Italien. Pris kan förhandlas
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: Medel
Kategori: Väskor
Färg: Röd

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Underbar George,Gina&Lucy väska, medel stor.❤️

Alice ardin
Alice ardin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Resväska  - Behöver sälja det snabb. Mycket bra skick. Inga skador och inga problem på dragkedjor. Pris kan också diskutera
Väska - Helt ny