Kamiii
Kamiii
Ljusrosa ryggsäck från Victoria's Secret
Ljusrosa ryggsäck från Victoria's Secret - 0 Ljusrosa ryggsäck från Victoria's Secret - 1 Ljusrosa ryggsäck från Victoria's Secret - 2 Ljusrosa ryggsäck från Victoria's Secret - 3 Ljusrosa ryggsäck från Victoria's Secret - 4

Ljusrosa ryggsäck från Victoria's Secret

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Beskrivning

Supersöt ljusrosa ryggsäck från Victoria's Secret med quiltad yta och guldfärgad kedjedetalj framtill. Väskan har dragkedja, randigt foder och en fluffig pompom som accessoar. Perfekt storlek för vardagens essentials och snygg att bära på ryggen. Jag köpte den från Victoria secret några år tillbaka och har knappt använt den. Den är helt slutsåld överallt och man kan inte hitta den typen längre. Finns en liten fläck längst ner på framsidan men inget man märker direkt.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Säljer Monogram handväska i brunt skinn. Väskan har guldfärgad dragkedja och detaljer i läder med gul söm. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look. Med band och helt ny.
Brun axelväska från Polène i skinn - Snygg brun axelväska från Polène med stilren design och vita kontrastsömmar. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har både korta och långa handtag samt en matchande plånbok. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt chic form.
Svart och silver handväska - Säljer en Unik handväska i svart pälsimitation med silverfärgade detaljer i krokopräglat skinn💕Väskan har nitar samt en glittrande krona framtill. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och coola detaljer.🌹🌹
Dior bowling bag - Säljer nu min favorit väska från dior. Hela väskan är i toppen skick bortsätt från lite slitningar på insidan av handtagen samt dragkedja som man kan se på bild 💕 äkthetsbevis skickas privat och kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart quiltad handväska Kurt Geiger - Snygg svart handväska från Kurt Geiger med quiltad design och silverfärgad kedja. Väskan har ett coolt örndekor på locket och är tillverkad i äkta skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med detaljer i metall.
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer original dustbag och extra axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Brun y2k väska  - Brun y2k väska