Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tygkasse Bali - En jättefin tygkasse från Bali. Jag använde den inte så mycket, men den gången jag använde den så var det i regnet och eftersom att väskan är gjord av naturliga material från Bali så blev den lite förstörd (bifogar bild). Samfraktar gärna.
Beige tygkasse - Superfin beige tygkasse med svart mönster på🤩säljer då den ej kommer till användning🙌🏼
Unik tygkasse - Rejält tyg
Tygkassar - Går även att bestämma egen design, Köp en för 80 eller två för 120kr
Tygkassar  - Köp en för 80 eller två för 120kr
Tygkassar - Finns 9st olika färger, kan även egendesigna tryck på dom som jag målar  (KÖP TVÅ FÖR 100KR)
söt sanrio ryggsäck - söt sanrio ryggsäck som säljs pga att den inte går till användning o att de inte är min stil längre. är som ny och är i bra skick!
Kakaka.se
Kakaka.se
Sanrio tygkasse
Sanrio tygkasse  - 89 Sanrio tygkasse  - 90 Sanrio tygkasse  - 91

Sanrio tygkasse

Storlek: FRI FRAKT
Kategori: Väskor

145 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en super supersöt handgjord Sanrio tygpåse jag sydde själv 🥰 Tygen är hög kvalitet ~34 x 36cm 👸🏻 145kr inklusive frakt 💕 först till kvarn

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart quiltad handväska Kurt Geiger - Snygg svart handväska från Kurt Geiger med quiltad design och silverfärgad kedja. Väskan har ett coolt örndekor på locket och är tillverkad i äkta skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med detaljer i metall.
Svart handväska - Svart handväska💕
Dior bowling bag - Säljer nu min favorit väska från dior. Hela väskan är i toppen skick bortsätt från lite slitningar på insidan av handtagen samt dragkedja som man kan se på bild 💕 äkthetsbevis skickas privat och kan gå ner i pris vid snabb affär
Marc Jacobs svart baby groove mini väska - Svart Marc Jacobs väska i modellen ”baby groove mini” men axelband och dustbag. I mycket bra skick, inga repor eller skador, helt som ny och silver detaljer. Totalt 3 fack inuti väskan. Skriv gärna kring frågor eller fler bilder.❤️
Brun väska - Jätte fin! Inte äkta, inga defekter alls!❤️
Svart handväska från Marc Jacobs - Snygg svart handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn med guldfärgade detaljer och dragkedja. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett coolt innerfoder med grafiskt mönster och logga. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Lite defekter på handtagen, se bild 3, men syns knappt.
Malene Birger lullu small väska - Sjukt snygg handväska från malene birger i modellen lullu small. Sjukt eftertraktad eftersom just denna modell ej sälj längre. Perfekt skick både på insidan och utsidan, insidan har små defekter som ej syns, men värt att nämna. Alla biler är mina och mått syns på bilderna! Älskar älskar älskar. Skick som på bilderna
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer original dustbag och extra axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.