Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit handväska - Säljer denna fina vita handväska från Monki då jag har köpt en annan och ej är i behov av denna. Använd ett flertal gånger men är tvättad och fortfarande i bra skick!! Betalas via Swish och pris kan diskuteras!
Vit handväska - Vit handväska, bra skick, söt.
Vit handväska  -  D saknas en diamant där längts upp y höger av diamant kanten
Vit handväska  - Snygg vit handväska med silverfärgade logotypdetaljer på framsidan. Väskan har två handtag och en praktisk dragkedja på baksidan för extra förvaring. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.
Handväska - Jättefin nästan oanvänd liten handväska från Holly and whyte, måtten är ish 20x8 cm
VIT HANDVÄSKA - Vit/krämvit handväska helt oanvänd. Mycket rymlig 🤍
Jasmin
Jasmin
Handväska vit
Handväska vit - 89 Handväska vit - 90 Handväska vit - 91

Handväska vit

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit handväska från Shein. Använd fåtal gånger då jag har en go to väska jag oftast håller mig till, det är även därför jag säljer ❤️ stängs med en magnetisk knapp. inte jätterymlig men kan hålla mobil, plånbok, parfym och sånt smått

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Dior bowling bag - Säljer nu min favorit väska från dior. Hela väskan är i toppen skick bortsätt från lite slitningar på insidan av handtagen samt dragkedja som man kan se på bild 💕 äkthetsbevis skickas privat och kan gå ner i pris vid snabb affär
Brun axelväska från Polène i skinn - Snygg brun axelväska från Polène med stilren design och vita kontrastsömmar. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har både korta och långa handtag samt en matchande plånbok. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt chic form.
Svart quiltad handväska Kurt Geiger - Snygg svart handväska från Kurt Geiger med quiltad design och silverfärgad kedja. Väskan har ett coolt örndekor på locket och är tillverkad i äkta skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med detaljer i metall.
Svart och silver handväska - Säljer en Unik handväska i svart pälsimitation med silverfärgade detaljer i krokopräglat skinn💕Väskan har nitar samt en glittrande krona framtill. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och coola detaljer.🌹🌹
Monogram handväska - Säljer Monogram handväska i brunt skinn. Väskan har guldfärgad dragkedja och detaljer i läder med gul söm. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look. Med band och helt ny.
Marc Jacobs svart baby groove mini väska - Svart Marc Jacobs väska i modellen ”baby groove mini” men axelband och dustbag. I mycket bra skick, inga repor eller skador, helt som ny och silver detaljer. Totalt 3 fack inuti väskan. Skriv gärna kring frågor eller fler bilder.❤️
Svart handväska från Marc Jacobs - Snygg svart handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn med guldfärgade detaljer och dragkedja. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett coolt innerfoder med grafiskt mönster och logga. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Lite defekter på handtagen, se bild 3, men syns knappt.
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.