Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart stor tiamo väska - Säljer en svart tiamoväska i skinnimitation med grova silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan har en dragkedjeficka på baksidan och en cool, lite slouchy form. Perfekt för dig som gillar edgy accessoarer.
Tiamo väska - Helt okej skick storlek mellan🖤
Tiamo väska stor  - Väskan har jag använt under min skolgång, men den är i gott skick!
TIAMO VÄSKA  - Hej! Jag säljer min TIAMO väska eftersom jag inte använder den mer. Den har ett stort inne fack och ett litet fack med dragkedja sant en ficka back på väskan. Skriv privat för frågor eller för intresse!
Tiamo väska  - Säljer denna as snygga väskan ifrån tiamo. Modell Pricilla. Ett fack med dragkedja på baksidan och ett fack med dragkedja på insidan. Axellänk 105 cm. Längd 28 cm, höjd 18 cm, bredd 5 cm. Nypris: 550 kr! Tveka inte att höra av dig vid frågor💞💞
tiamo väska  - jätte fin tiamo väska bra skick 10/10
Tiamo väska - Jättefin väska ifrån tiamo. Säljer då den inte kommer till användning längre. Inga defekter och är som ny💞 nypris: 500
Tiamo väska - Säljer min tiamo väska! så fin verkligen och väldigt mycket utrymme i den. Den har rostat lite på dragkedjan på baksidan men inget man tänker på (se sista bilden)❤️
TIAMO VÄSKA - STOR
TIAMO VÄSKA - STOR - 89 TIAMO VÄSKA - STOR - 90 TIAMO VÄSKA - STOR - 91

TIAMO VÄSKA - STOR

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina väska då den inte kommit till användning efter studenten. Perfekt väska som både är snygg & har utrymme för dator, läkarbok och eventuella personliga tillhörigheter! Använd men i fint skick🩷

Tindra🤍
Tindra🤍
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Mörkbrun handväska med gulddetaljer - Snygg mörkbrun handväska i glansigt skinn med både axelrem och handtag. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja framtill och dekorativa spännen. Perfekt storlek för att få plats med allt viktigt och passar till många olika stilar.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny