Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
skolväska - Väskan är perfekt till att ha till skolan. Det finns väldigt många tecken på att den är använd som ni ser på bilderna. Tror jag köpte den runt 1400-2000 kr.
skolväska - Bra skick, använd ganska lite för längesedan.
Skolväska - Enkel skolväska.
Nike skolväska - Bra för o ha till skolan i använt skick då säljer jag billigt
Skol väska - Fin väska som är lagom stor för att få plats med skolmaterial. Den är lite sönder vid dragkedjan men den funkar ändå. Pris kan såklart diskuteras! 🩷
Skol väska  - Snygg svart bucket bag från Guess med axelrem och cool snörning upptill. Väskan är gjord i strukturerat fejk skinn material och har en brun insida som ger en schysst kontrast. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits. Bra skick. Förutom vid snörningen. Passar så bra till allt möjligt. Jobb, skola osv. Skriv för frågor eller funderingar!🩷går ner i pris vid snabbaffär
Grön skolväska - Jättefin grön väska. Köpt på Plick förra året. Väskan är lite smutsig inuti och banden är lite slitna men inget man tänker på!💞pris kan diskuteras!