Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maje väska  - Säljer min äkta maje väska köpt i butik den har lite skrapningar som man kan se på bild 2 men annars jätte fin
Maje väska - Inprincip oanvänd väska från Maje inköpt på NK. Svart mjukt material, passar utmärkt till kvällen. Kvitto medkommer
Maje väska - Intressekoll på min fina maje väska som passar i alla tillfällen!! 3 band ingår! Den är väl använd men ingenting jag tycker riktigt syns , den är i bra skick(skriv för fler bilder) skriv för några frågor och funderingar!!’ 🥰
Maje väska  - Säljer denna maje väskan då den inte kommer till användning kan gå ner i pris
Maje väska  - Maje väska med paljetter. Den är knappt andvändigt och köpte den ny i butik. Den är superfin att matcha med super många outfits🥰 pris kan alltid diskuteras! Nypriset är ca 4000kr säljer inte ns för hälften!!
Maje väska  - Inköpt 2022, bra skick - använd men väl omhändertagen!! Dustbag nedkommer ❤️❤️
ÄKTA Maje väska  - Intressekoll på min maje väska som är i nyskick, köpt på Zalando för 1 år sedan. Självklar äkta. Dustbag och kvitto medföljer.
Agnes🥰🥰

Super snygg maje väska

Storlek: Stor
Kategori: Väskor
Färg: Svart

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jätte fina maje väskan såm jag har använt men inte jätte mycket.den har inga fläckar eller något men maje märket är lite slitet

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Nano speedy, box ingår
Mörkblå zadig voltaire väska - Aldrig använd då jag inte haft användning för den men det är en jättefin väska perfekt för många tillfällen. Bra storlek och den har 2 fack inuti. Det ingår ett axelband också.
Louis Vuitton monogram handväska mini - Superfin mini handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med beiga detaljer och har både handtag och axelrem. Tillverkad i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste. Måtten är 16x10x7,5 cm. Sålde boxen till en kille för några månader sen så endast väskan med lite tillbehör som man fick till kommer. Fått den i present så har inget Kvitto och Papper kvar. Alla stämplar finns utanpå och i väskan. 🤎
Finaste väskan från Raffinato  - Världens finaste väska ifrån Raffinato! Nästintill ny och nypris är 1500kr
Virkad beige handväska med mönstrad insida - Säljer en handgjord virkad handväska i brunt. Väskan har en mjuk, chunky struktur och är fodrad med ett ljust tyg med grafiskt mönster. Perfekt storlek för det viktigaste och har en unik, retroinspirerad form. Superfin att ha som accessoar till din outfit.
Louis Vuitton Monogram Denim Handväska - Snygg handväska från Louis Vuitton i blå denim med klassiskt monogrammönster och detaljer i brunt skinn. Väskan har robusta handtag, guldfärgade metalldetaljer och en unik låsdetalj framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk designeraccessoar. Väskan är köpt på soleplus och är vintage! Väskan saknar även två knappar och har defekter!
Svart clutch väska från YSL - Snygg svart clutch väska från YSL med guldiga detaljer och logotyp framtill. Väskan är quiltad i ett chevronmönster och har en praktisk handledsrem samt dragkedja med YSL-hänge. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Zadig väska - Så fin Zadig & Voltaire väska, köptes här på plick för 2000 men knappt använd, ingen rost eller skador❤️ Pris kan diskuteras