Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska i syntet - Snygg svart axelväska i syntetmaterial med dragkedja och silverfärgade detaljer. Aldrig använd så skicket är nytt, säljer för 200
Svart axelväska i syntet - Snygg svart axelväska i glansigt syntetmaterial med justerbar rem och dragkedja. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit.
Svart axelväska i syntet - Skit snygg svart väska i glansigt material, perfekt att styla upp en outfit!
Svart axelväska i syntet - Snygg svart axelväska i syntetmaterial med ett stilrent och enkelt utseende. Perfekt för att bära med sig det viktigaste. Väskan har en bekväm axelrem och en praktisk storlek.
Svart axelväska i syntet - Säljer en stilren svart axelväska i syntetmaterial. Perfekt för vardagsbruk med gott om plats för alla dina grejer tex till skolan. Väskan har en enkel design med två handtag med öppen topp.
Svart axelväska i syntet - Snygg svart axelväska i syntet med krokodilpräglat mönster. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med en tryckknapp. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Från Åhléns
Svart axelväska i syntet - Snygg svart axelväska med krokodilpräglat mönster. Väskan har en dragkedja upptill och är perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Den har en elegant design som passar till många olika tillfällen.
Svart axelväska i flätad syntet
Svart axelväska i flätad syntet - 0

Svart axelväska i flätad syntet

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart axelväska med flätad design. Väskan har en mjuk, rundad form och ett brett handtag som gör den bekväm att bära på axeln. Perfekt för att få plats med det viktigaste till vardags.

Nora Nilsson
Nora Nilsson
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷