plick home
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
ester collin

grön fjällräven ryggsäck

Storlek: 34
Kategori: Väskor
Märke: Fjällräven

250 SEK

Beskrivning

Grön söt fjällräven ryggsäck! Dragkedjan har tyvärr hoppat ut men det går att sätta tillbaka! Jag kan diskutera priset!

sommar23 ryggsäck väska trendigt fjällräven

Annons:

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Ida L
Väska - Säljer nu denna fina väska då den inte används. Tveka inte på att höra av dig om intresse finns💖
S
Väska
650 SEK
Plicksellout🙌🏼
Rosa handväska i flätat skinn - Säljer en helt ny superfin eftertraktad rosa handväska💞man kan justera den precis hur lång man vill att bandet ska vara 💞skriv över funderingar😇
NO SIZE
Rosa handväska i flätat skinn
300 SEK
Anonym
Grå  handväska i skinn - Säljer en grå handväska från  i mjukt skinn med coola nitar och detaljer. Väskan har flätade handtag, dragkedja framtill och ett tillhörande spegelhänge. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg design.
vet ej NO SIZE
Grå handväska i skinn
799 SEK
Freja Staf
By malene Birger väska  - By malene Birger väska som är svart vit. Höjd 15 cm och bredd 21 cm. Den är i jättefint skick och man kan ha den med axelband eller utan
By Malene Birger NO SIZE
By malene Birger väska
800 SEK
Lojsan
Marc Jacobs väska - Cremevit Marc Jacobs väska i nyskick 🤗 Hrö av er för fler bilder eller frågor🙌
Marc by Marc Jacobs NO SIZE
Marc Jacobs väska
3200 SEK
Alva&Tilda
Beige flätad handväska i skinn - Snygg  handväska med flätad design och dragsko i sidorna. Väskan är tillverkad i mjukt skinn och har en modern, puffig form som ger en trendig look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
NO SIZE
Beige flätad handväska i skinn
900 SEK
Ida
Ljuslila/rosa Stella McCartney väska - Säljer min väldigt välanvända Stella McCartney väska som jag köpte för ungefär ett år sedan här på Plick. Som man kan se så har väskans kedjor börjat tappa färg och mockat är lite smutsigt. Väskans kedjor var redan lite ”rostiga”  när jag köpte väskan och en liten defekt på innersidan av väskan fanns. Jag anser att väskan går ju såklart fortfarande att använda och mockan kan man behandla om man vill💕Dustbag och äkthetsbevis ingår! (Pris går absolut att diskutera☺️)
Stella McCartney NO SIZE
Ljuslila/rosa Stella McCartney väska
1600 SEK
ellabella
Rosa ysl väska  - Säljer en lyxig beige axelväska från Saint Laurent med ikonisk YSL-logga i guld framtill. Väskan är quiltad och har guldfärgade kedjedetaljer samt magnetlås. Insidan har dragkedjefack och flera fack för smart organisering. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren väska. Fråga om fler bilder
Saint Laurent NO SIZE
Rosa ysl väska
1600 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play