Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Superfin väska - Supersnygg väska från Zara i fint skick, det enda är att metallen börjat rosta lite på ena sidan (se bild 4) annars är den som ny!💞 och rymmer mycket
Superfin väska - Superfin svart väska. Massa fack med dragkedjor
Superfin väska❣️ - Supersnygg men kommer ej till användning❣️
Superfin Tiamo väska! - Jättefin Tiamo väska i den lilla storleken! Inga defekter💗
Helt ny svart väska✨ - Säljer denna helt nya väskan eftersom den inte kommit till användning köpt secondhand så vet tyvärr inte märket
Superfin väska  - Säljer då den aldrig kommit till användning
Superfin väska - Fin väska som är använd några få gånger!💕
juliasvensson
juliasvensson
Superfin väska✨✨
Superfin väska✨✨ - 89 Superfin väska✨✨ - 90 Superfin väska✨✨ - 91

Superfin väska✨✨

Storlek: x
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(Två första är lånade bilder)

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Säljer Monogram handväska i brunt skinn. Väskan har guldfärgad dragkedja och detaljer i läder med gul söm. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look. Med band och helt ny.
Svart och silver handväska - Säljer en Unik handväska i svart pälsimitation med silverfärgade detaljer i krokopräglat skinn💕Väskan har nitar samt en glittrande krona framtill. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och coola detaljer.🌹🌹
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer original dustbag och extra axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Brun axelväska från Polène i skinn - Snygg brun axelväska från Polène med stilren design och vita kontrastsömmar. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har både korta och långa handtag samt en matchande plånbok. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt chic form.
Jätte fin väska 💓💘 - Fin och bra väska🥰inte riktigt min stil där av säljer jag
Dior bowling bag - Säljer nu min favorit väska från dior. Hela väskan är i toppen skick bortsätt från lite slitningar på insidan av handtagen samt dragkedja som man kan se på bild 💕 äkthetsbevis skickas privat och kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart quiltad handväska Kurt Geiger - Snygg svart handväska från Kurt Geiger med quiltad design och silverfärgad kedja. Väskan har ett coolt örndekor på locket och är tillverkad i äkta skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med detaljer i metall.