Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig väska - Superfin Zadig väska💕 Bra skick men är lite rostig och så har en dragkrok gått av, skriv för bilder💕 Tar emot prisförslag!💕
Zadig väska  - Säljer min Zadig Voltaire väska. Använd Max 5 gånger så den är som ny!😊
Zadig väska  - Säljer nu denna snygga Zadig väskan. Inga defekter och sparsamt använd. Nypris: 3595kr. Äktehetsbevis finns, hör av dig vid övriga frågor eller fler bilder. Allt på bild 2 medföljer. Obs bild 3 är lånad. Pris går att diskutera! Kan mötas upp! 💘
Zadig väska - Säljer nu min snygga coola Zadig & Voltaire väska! Den är i fint skick i modellen med metall spikes! Kedjan har rostat liiiite men inget man tänker på! Köptes på Plick för ca 2 år sedan.
zadig väska - säljer min älskade zadig väska nu för jag använder den inte så mycket längre påsen som man köper den i inkluderar och den är helt nyskick därav priset
Zadig väska - Säljer min fina zadigväska i modellen ”xs sunny vintage patent axelremsväska - noir”☺️ Lite defekt på handtagen och rostade dragkedjor som syns på bilderna( fråga om fler bilder så fixar jag) 🫰🏼💗dustbag och långt band medföljer❤️fint skick💕nypris: 5 545 Kom med prisförslag 🩷🥰
Zadig väska
Zadig väska  - 89 Zadig väska  - 90 Zadig väska  - 91

Zadig väska

Storlek: ?
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Zadig liknande väska som är i fint skick, inga defekter osv

Brianna
Brianna
(18)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Fin väska - Fin
Svart Jacquemus axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från Jacquemus med stilren rektangulär form och guldfärgade detaljer. Väskan har ett lock med magnetknäppning och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med Jacquemus-logga i guld på framsidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design.