Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig väska  - En jätte fin Zadig väska som tyvärr inte kommit till jätte mycket användning ser som ny ut har inga synliga defekter kan skicka mer bilder på väskan om någon vill se hur den ser ut inuti ❤️VÄSKAN ÄR ÄKTA ❤️
Zadig väska - Säljer min Zadig väska pga att jag inte använder den. Köpt för några år sedan men nästan helt oanvänd. Dustbag och Strap kommer med. Kan även tänka mig att byta mot en zadig x Kate moss väska.
Zadig väska  - Säljer min Zadig Voltaire väska. Använd Max 5 gånger så den är som ny!😊
zadig väska - säljer min älskade zadig väska nu för jag använder den inte så mycket längre påsen som man köper den i inkluderar och den är helt nyskick därav priset
Zadig väska - Zadig väska❤️ den är inte i ett jättebra skick då jag haft den länge, skriv för mer frågor! Den är såklart äkta
Zadig väska - Säljer nu min snygga coola Zadig & Voltaire väska! Den är i fint skick i modellen med metall spikes! Kedjan har rostat liiiite men inget man tänker på! Köptes på Plick för ca 2 år sedan.
Zadig väska - Intressekoll på min fina Zadig väska! Väl använd och finns små defekter på metallen. Pris kan diskuteras! ❤️
Zadig väska
Zadig väska - 89 Zadig väska - 90

Zadig väska

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina väska från Zadig Voltaire! I den lilla modellen! Det finns två kedjor, en lite kortare och en lång kedja. Tyvärr har jag inte kvar kvitto samt dustbag. Säljer då jag inte använder den längre. Skriv privat om du vill ha fler bilder 🥰🥰

Anna
Anna
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Ivy purse - Malene Birger - Säljer min Ivy purse från Malene Birger. 💕Köpt för fullt pris (900kr) och har använt två gånger. Inga defekter. Axelremmen går att ta av och justera. 💗(dust bag följer med)
Brun väska  - Nästan helt ny & slutsåld
Svart vintage väska - Snygg svart handväska i skinn med coola silverdetaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, dekorativa nitar och ett hängande hjärtberlock med vingar. Långa remmar och extra fack på utsidan ger en edgy vibe, knappt använt.
Balenciaga city bag - Super fin marinblå city bag med guld detaljer från Balenciaga! Använder inte den så mycket som jag önska därför säljer jag den!!! Sliten vid handtagen och överlag på väskan! Se bilderna.💓💓
Grå axelväska med kedjedetaljer - Snygg grå axelväska i mocka med grova kedjedetaljer längs kanterna och som axelrem. Väskan har en mjuk, slouchy form och dekorativa sömmar runt locket. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lite edge.
Svart axelväska Kurt Geiger - Använd varsamt men finns några små defekter som syns på bilderna. Annars i fint skick. Mått: Höjd 13cm, längd 20cm, bredd 6cm.
Brun flätad handväska i skinn - Säljer en snygg brun handväska med flätad design och mjuk struktur. Väskan är tillverkad i skinn och har ett rymligt innerfack med tygfoder. Medföljande axelrem gör den enkel att bära både i handen och över axeln. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och klassisk look.
Svart pu bag guld - skickar idag  - Säljer den slutsålda populära Gina Tricot väskan med guld detaljer. Jättefint skick, knappt några tecken på slitage och har inga skavanker. ❣️