Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kurt Geiger väska - Säljer en superfin grön axelväska från Kurt Geiger. Den är quiltad och har en snygg kedjerem i metall. Väskan har en cool detalj framtill och är perfekt för både vardag och fest. Den är lite sliten som syns på bilderna
Kurt Geiger väska - Sjukt snygg grön Kurt Geiger väska! Använt ganska mycket men de finns inga defekter på den.   Köparen står för frakt!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Kurt geiger väska - Säljer min nya Kurt Geiger väska, den har lite annorlunda stil vilket var det jag drogs till men kände bara att det inte var min stil. Använd en gång, kontakta för fler frågor, pris kan diskuteras💕💕nypris 3000-4000kr💕
Kurt geiger väska - En sjukt fin grön Kurt geiger väska, har lite skador därför säljer jag den lite billigare! Ordinarie  pris 2000 säljer för 900kr! Först till kvarn! Köparen står för frakt! Har dustbag💘
Kurt Geiger väska  - Har små defekter men annars i toppenskick! I modellen kensington och just denna färg finns ej länge att få tag på ny😍
Mörkgrön Kurt Geiger Väska - Säljer min så fina Kurt Geiger väska, då den tyvvär inte kommer till användning längre. Väskan är i den större modellen och i mycket bra skick förutom några små repor. Pris kan diskuteras och jag skulle även kunna tänka mig att byta mot någonting i samma prisklass!!❤️
Grön väska från Kurt Geiger - Snygg äkta quiltad axelväska från Kurt Geiger i mörkgrönt skinn med silverfärgad kedja. Väldigt bra skick och inga defekter.
Kurt geiger
Kurt geiger - 89 Kurt geiger - 90 Kurt geiger - 91

Kurt geiger

Storlek: Minsta
Kategori: Väskor
Färg: Grön

1100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min väska då den inte kommer till användning den är lite sliten i botten och på kanterna men inget man märker av så mycket kom privat för fler bilder.

Ester
Ester
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Kurt Geiger Kensington axelväska - Säljer en Kurt Geiger Kensington axelväska med grov kedja i antikguld och snyggt rutigt tyg i mörka toner.  Perfekt storlek för det viktigaste.
Oanvänd Svart handväska i skinn med dragkedjor - Cool svart handväska i skinn med flera dragkedjor, dubbla handtag. Väskan har dekorativa remmar och ett fack framtill samt en hängande tag. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. INGEN KORTHÅLLARE KOMMER MED TYVÄRR OCH INGET AXELBAND❤️❤️❤️❤️❤️
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
By Malene Birger - Snygg axelväska från By Malene Birger med svart och vit rutigt mönster. Väskan har en smal axelrem i svart och guldfärgad dragkedja. Insidan är fodrad i en brunrosa ton. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design. Bredd 25,5cm och höjd 18cm
Svart handväska  - Långt band medföljer ❤️lite av guld färgen har försvunnit på dragkedjan 💕priset kan diskuteras
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!