Alla kategorier / Mode / Väskor
Tory Burch väska
Tory Burch väska - 89 Tory Burch väska - 90 Tory Burch väska - 91

Tory Burch väska

Storlek: X
Kategori: Väskor

1500 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Säljer min svarta jätte snygga Tory Burch väska med guld detaljer. Använd 2-3 ggr så är i nyskick. Självklart äkta men har dock inget kvitto.

Alma
Alma
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kenzo sweatshirt  - Säljer den här väldigt fina Kenzo sweatshirten, självklart äkta, har tyvärr inte kvitto. Den är i ljus grå med rosa och vitt tryck. Sweatshirten är använd ett fåtal gånger och är i nyskick. Det är en barnstorlek i 14 år.
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Mörkblå jeans korsett-tubtopp - Säljer en snygg mörkblå jeans korsett-tubtopp med knappar framtill och två fickor med lock. Toppen har en bandeauform. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look. Toppen är från Zara och är helt ny med prislapp kvar!
Vit croppad linnetopp med volang - Supersöt vit croppad linnetopp från Gina tricot med tunna axelband och volangkant upptill. Toppen har ett strukturerat tyg med rutigt mönster och smock baktill för extra komfort. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol. Helt ny med prislapp kvar!
Beige stickad t shirt från & Other Stories - Mysig beige stickad T-shirt från & Other Stories Stockholm Atelier. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och en avslappnad passform. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika stilar.
Ljuslila hoodie från Champion - Säljer en jättesnygg ljuslila hoodie från Champion med en ficka där fram, broderad logga framtill och en logga på ärmen samt vit dragsko i huvan. Hoodien har en halv dragkedja framtill och är i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en avslappnad och sportig stil. Hoodien är helt ny med prislapp på.
Ljusbeige axelremsväska Gina Tricot - Snygg ljusbeige handväska från Gina Tricot med croco-mönstrad yta och justerbar axelrem. Väskan har en stilren, rektangulär form och stängs med dragkedja. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer i fejkläder.
Svart axelväska med nitar från Gina Tricot  - Cool svart axelväska med två stora framfickor med dragkedjor, samt två stora fack. Axelremmen är dekorerad med silvriga nitar som ger en edgy vibe. Väskan är rektangulär och har en justerbar rem. Perfekt för dig som vill ha en praktisk men snygg accessoar.
Ljusblå axelväska med kedjedetalj - Trendig ljusblå handväska. Väskan har en justerbar axelrem och en silverfärgad kedjedetalj framtill. Enkel, rektangulär form och diskret logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svart axelväska från Gina Tricot - Stilren svart handväska från Gina Tricot med  tygmaterial och silverfärgade detaljer. Väskan har en böjd form, dragkedja upptill och bred axelrem som gör den enkel att bära. Perfekt för att hålla dina essentials nära.
Liknande annonser
Visa alla