Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Väskan har en justerbar axelrem i rött och marinblått, samt detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och en ikonisk accessoar till din outfit.
Svart axelväska från Gucci - -------------ÄKTA GUCCI AXELVÄSKA--------------Snygg svart axelväska från Gucci med ett diskret mönster och en praktisk dragkedja framtil och innuti. Gucci märket på insidan so. Det skall vara. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått för extra stilpoäng som är avtagningsbara. Finns äkthetsintyg men inte upplagt på bild av säkerhetsskäl 👍 Hör av er för flera bilder elr andra frågor. Kolla mina andra annonser för mera märkeskläder och annat kul. Nypris 10 999.   Mvh Streetlyxkollektionen
Svart axelväska från Gucci med mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgade dragkedjor. Väskan har en rektangulär form och bred axelrem i blått och rött. Materialet är en mix av skinn och syntet, perfekt för att lyfta din outfit.
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Den är helt oanvänd. Vid fler frågor tveka inte att höra av er🤝🏼🤩
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt mönster och en justerbar axelrem i rött och blått. Väskan har en praktisk dragkedja framtill och är perfekt för att bära med sig det viktigaste. Kommer med originalförpackning och certifikat. Helt oanvänd
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med det ikoniska mönstret. Och väskan är väldigt stilig och jag har aldrig använt den så det är perfekt skick
Svart axelväska från Gucci - En äkta snygg svart axelväska från Gucci med ett diskret mönster och en justerbar axelrem i rött och blått. Väskan har en praktisk dragkedja framtill och kommer med originalförpackning och dustbag. Ny pris = 12500kr
Svart axelväska från Gucci - Säljer en stilren svart axelväska från Gucci med det klassiska GG-mönstret. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått, samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för att bära dina viktigaste saker med stil. Vid frågor är det bara att skriva!
Milton

Svart axelväska från Gucci

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Magväska från Gucci, köpt på illum i Köpenhamn. Bra skick förutom att ena blixtlåset är borta men inget som påverkar

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Axelväska i skinn från Miu Miu  - Stilren axelväska från nmi nmi i mjukt skinn med snygga gulddetaljer och tofsar. Väskan har rynkad öppning, dubbla axelband och en tag med logga. Finns i svart, mörkbrun och ljusbrun. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk väska med exklusiv känsla.
Brun quiltad handväska axelväska axelremsväska  - Superfin väska, som ny!
 svart axelväska i skinn - Ikonisk svart axelväska i quiltat skinn med silverfärgade detaljer och kedjerem. Klassisk CC-logga framtill och röd insida med präglad logotyp. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece.
Marc Jacobs Classic Q Baby Groove - Säljer denna Marc Jacobs handväskan som är i mycket bra skick då jag köpt en ny väska, skriv för frågor💕
brun trendig väska  - snygg trendig väska som är köpt här på plick som jag inte får så mycket användning av🥰
Beige axelväska  - Snygg och rymlig axelväska från i beige mocka med ikoniskt spänne i guld framtill. Väskan har breda handtag och stilren design som gör den enkel att matcha med olika outfits. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med klassisk touch.
Rosa datorfodral - Köp sker via chatten och inte direkt på annonsen. Supersött och elegant datorfodral i rosa och vitt tweed-tyg med silverfärgad dragkedja.  Ger en chic look samtidigt som det skyddar din dator. Passar datorer som är 13-14 tum.
Coach medium väska  - Snygg brun handväska från Coach med klassiskt monogrammönster och svarta handtag. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja upptill och ett extra fack med dragkedja framtill.