Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Guess - Säljer denna snygga svarta axelväskan från Guess ( äkta ) 💕 Stilren och modern design, precis som ny!
Svart axelväska från Guess - Säljer en stilren svart axelväska från Guess (äkta) med guldfärgad logga framtill. Väskan har ett slätt yttre i skinn och dragkedja upptill. Insidan är fodrad med beige och svart randigt tyg med Guess-mönster. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite defekter syns på sista bilden
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med kedjeaxelrem och logotypdetalj på framsidan. Väskan har en praktisk dragkedja på baksidan och en elegant design som passar perfekt för en stilren look. Helt ny använd endast 2 gånger😍❤️❤️nypris ca 1700kr
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med kedjeaxelrem och dekorativa gulddetaljer. Väskan har en elegant design med Guess-logga och ett praktiskt innerfack med dragkedja. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med diskret logomönster över hela väskan och silvriga detaljer. Väskan har justerbar axelrem och dragkedja upptill. Perfekt för att bära dina viktigaste saker med stil.
Svart axelväska från Guess - Säljer en stilren svart axelväska från Guess med diskret logomönster och guldfärgade detaljer. Väskan har dragkedja och ett ljust innerfoder med Guess-logga. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära över axeln.
Svart axelväska från Guess - ÄKTA Snygg svart axelväska från Guess med guldfärgad kedja som axelrem och logga i guld på framsidan. Väskan har en stilren och klassisk design.💕
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess i strukturerat skinnimitation med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har två långa axelband och ett stilrent spänne upptill. Insidan är ljus och rymlig, perfekt för allt du behöver ha med dig. Nypris 1400. Mitt pris 999kr
Svart axelväska från Guess
Svart axelväska från Guess - 89 Svart axelväska från Guess - 90 Svart axelväska från Guess - 91 Svart axelväska från Guess - 92

Svart axelväska från Guess

Storlek: mellan
Kategori: Väskor
Märke: Guess
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart axelväska från Guess. Väskan är i konstgjort skinn och har en stilren design med Guess-loggan präglad på framsidan. Den har en dragkedja upptill och en fast axelrem. Insidan är fodrad med ett mönster av Guess-loggor och har flera fack för förvaring. Perfekt för både vardag och fest!

Lotta
Lotta
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Dumpling bag - Jättesöt dumpling bag i krämvit💕
Plånbok - Säljer en snygg plånbok med klassiskt monogrammönster i svart och beige. Plånboken har guldfärgad -logga framtill och är tillverkad i en mix av skinn och textil. Perfekt för kort och smågrejer, levereras med originalask och dustbag.
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Brun shoppingväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig shoppingväska från Polène i brun skinn med vita sömmar. Väskan har två handtag, en stilren design med geometriska former och magnetknäppning. Insidan är ljus och har en praktisk ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩