Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med minimalistisk design och gulddetaljer som ger en lyxig vibe 😊    1a bild lånad
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från YSL med guldigt logospänne framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med klassisk YSL-logga i guld på framsidan. Väskan är i slät skinn och har justerbar axelrem samt dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en elegant svart axelväska från Yves Saint Laurent i glansigt material med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har justerbart axelband och klassisk design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Priset kan diskuteras
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med krokodilpräglat skinn och guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har justerbar axelrem med gulddetalj och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit. Villig att gå ner i pris vid snabb affär❤️
Yves Saint Laurent svart axelväska - Säljer en svart klassisk Vintage axelväska från Yves Saint Laurent med kedjerem och triangelformad silverdetalj (har lagt till kedjan själv)framtill. Väskan är i grovvävd textil med mörkröda skinnkanter och har innerfack med dragkedja. Perfekt för dig som gillar klassisk men edgy stil.
Yves Saint Laurent - Handbag - Yves Saint Laurent väska i topp skick, inga skador eller fläck på något sätt. Följer med boxen och påsen samt med andra tillbehör.. Vid mer frågor är det bara att skriva!
Svart axelväska från Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Saint Laurent Paris i slät skinn med justerbar rem och ikonisk YSL-logga i guld på framsidan. Väskan har en stilren, rektangulär form och dragkedja på insidan. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och klassisk design.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - 0 Svart axelväska från Yves Saint Laurent - 1 Svart axelväska från Yves Saint Laurent - 2 Svart axelväska från Yves Saint Laurent - 3

Svart axelväska från Yves Saint Laurent

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

240 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

FÖRSTA PERSONEN SOM SKFIVER TILL MIG EFTER PRISÄNDRINGEN FÅR KÖPA VÄSKAN!! Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med guldfärgad kedja och logotyp. Väskan har en elegant design med en röd insida och dragkedja. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit. Ingen aning om den är äkta därför billigt pris

Säljer
Säljer
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Goyaard Plånbok - brun/svart - Fet goyaard plånbok som kommer inplastad och ny. Box och kort medföljer. Kan lösa gratis frakt!🚚
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska