Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med dragkedjor - En stilren svart axelväska i syntetmaterial med justerbart band och smidig plastspänne. Väskan har två fack med dragkedjor, perfekt för att hålla koll på mobilen, plånboken och andra småprylar. Enkel och clean design som passar till det mesta. Aldrig använd
Svart axelväska med dragkedja - En stilren svart axelväska i minimalistisk design med justerbart axelband och silverfärgad dragkedja. Väskan har en mjukt rundad form och perfekt för att bära det viktigaste på stan.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska i syntetmaterial med en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Enkel och elegant design som passar till många olika outfits.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska med justerbar rem och flera praktiska fack. Väskan har en dragkedja framtill och detaljer i silver. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste på ett stilfullt sätt. Den har slits på längst ner (visas på bild 3)
Svart axelväska med dragkedjor - Köpt på Sellpy, men nyskick💗 Skriv för mått! Pris går att diskutera
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska i skinn med justerbar och avtagbar axelrem. Man kan ha den som en ryggsäck eftersom det finns två band med! Man kan även ha som axelväska. Väskan har ett stilrent och minimalistiskt utseende med en praktisk dragkedja framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att matcha till olika outfits.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska från IKEA med justerbar rem och en stor ficka med silverfärgad dragkedja på framsidan. Väskan har en stilren, rektangulär form och är tillverkad i slitstark syntet. Perfekt för att bära med sig det viktigaste.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska i skinn med praktisk dragkedja på baksidan. Väskan har dubbla handtag och en justerbar axelrem för bekväm användning.
🌏
🌏
Svart axelväska med dragkedja
Svart axelväska med dragkedja - 89

Svart axelväska med dragkedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

As snygg svart axelväska med flera detaljer. Perfekt till skola och fest. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning längre. Skriv för frågor eller fler bilder💕💕💕

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Becksöndergaard clutch  - Mycket fint skick
Populär Zara väska  - Snygg grå handväska med rundad form och silverfärgade paljetter över hela väskan. Väskan har två handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen framtill. Stängs med dragkedja och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial.
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Chloe Paddington  väska - Snygg handväska från Pauls Boutique med marinblå detaljer och guldfärgade metalldelar. Väskan är vit med nautiskt mönster av ankare, hjul och hjärtan i blått och rött. Dekorativt hängande rep och lås framtill. Perfekt för dig som letar efter en chloe Paddington liknade väska
Gina Tricot flätad handväska, svart - Stilren flätad svart handväska  med rundad form och kort handtag. Väskan har dragkedja upptill och mäter ca 24x21 cm. Perfekt accessoar för dig som gillar en trendig och clean look. Det tvinnade handtaget ger en unik designelement till denna konstläderväska från Gina Tricot.
Svart axelväska från Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska från Zadig & Voltaire i skinn med guldfärgade detaljer och kedja. Den är helt oanvänd, i perfekt kvalité och har loggan och taggen kvar. Du får med original förpackning och extra kedjan. För mer bilder skriv och pris kan diskuteras.
Dumplingbag från Bow19 - Snygg svart dumplingväsla från Bow19 med mjukt skinnliknande material och coolt rynkad design. I ny skick, nypris 600kr
Vinröd Kurt Geiger - Jätteee fin Kurt Geiger väska med guldfärgad kedja, vilket jag tycker gör en super fin detalj!! Använd ca 5 gånger och säljs endast för att jag tyvärr inte får så mycket användning av den som jag önska💓