Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart väska som jag ej vet vart den är ifrån men aldrig använd därav i ett mycket bra skick
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska med kedjedetaljer som ger en cool look. Väskan har en stilren design och passar perfekt för att lyfta din outfit. Den är lätt att bära med sina kedjehandtag och har en praktisk storlek för dina nödvändigheter.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska med kedjedetaljer och en unik textur på framsidan. Väskan har en stilren design med en kedja som axelrem, vilket ger en cool look. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg Stella mccartney liknande väska. Den är använda en del men har inga defekter. Jag köpte den för 300kr💕
Svart glansig axelväska med kedjedetalj - Snygg svart axelväska i glansigt syntetmaterial med cool kedjedetalj på axelremmen. Väskan har en enkel, stilren design och passar perfekt när du vill addera lite edge till din outfit. Rymmer mobil, plånbok och andra småsaker.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska i skinn med kedjedetaljer runt kanterna.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart-grå  quiltad väska. Man kan ha den på axeln och crossover. Tyget är denimaktigt. Rymlig, får plats med mycket grejer. Väldigt fint skick.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska med kedjedetaljer runt kanterna. Väskan har en stilren design och är perfekt till din outfit. Passar till allt. Den har en praktisk storlek för att bära dina nödvändigheter.
maya🥰🥰💗

Svart axelväska med kedjedetaljer

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska med silverkedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har ett lock och insidan är fodrad med leopardmönster. Det finns flera fack i väskan.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket men är fortfarande i väldigt bra skick, skriv privat för fler bilder 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska, fint skick! Lite smutsig inuti från smink som varit i väskan. (Går säkert att tvätta ur) Har kvar de långa bandet men de är sönder i spännet. 🩷🩷
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Marlene Birger Tote - I super bra skick, nypris 3200kr
Vinröd handväska med flätat handtag - Frågan är som den ör på första fyra bilderna,mörkt ljus i sista bilden. Snygg vinröd handväska i skinn med unik flätad detalj på handtaget och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, geometrisk form som gör den till ett statement piece. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med magnetknapp.
Röd Balenciaga City handväska i skinn - Säljer en ikonisk röd Balenciaga City handväska i mjukt skinn med snygga metalldetaljer och dragkedja framtill. Väskan har både handtag och axelrem, samt flätad detalj på handtaget. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med cool attityd.
Väska - Nano speedy, box och axelrem ingår
Louis Vuitton monogram handväska - Klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt monogrammönster med ljusa skinnhandtag och detaljer. Väskan har dragkedja upptill och rymligt huvudfack. Perfekt storlek för vardagens essentials och ikonisk design.