Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska  - Jätte bra kvalitet får plats med hyfsat mycket , inte använt så många gånger
axelväska - köpt sexond hand. jättebra skick. banden är  snea eftersom väskan legat i en låda några månader men dom blir som vanligt efter några användningar. frakt tillkommer eller möts i sthlm ❤️❤️❤️
Svart axelväska från BikBok - Säljer en svart axelväska från BikBok. Väskan har en snygg triangulär detalj på locket.💕
Axelväska  - En smal valentino axelväska köptes från Valentin original hemsida för 1 och ett halv år sen. Men är fortfarande i bra skick o inget fel med den.
Axelväska  - En fin axelväska från märket Glamorous och är köpt på nelly, säljer för 100kr + frakt💕💕
Axelväska  - Den är köpt från Valentinos originala hemsida över 1500kr den är riktigt stort med ett annat liten väska på om man vill ha på eller inte. Den är bara använd i 5 månader och är i ett bra användning och får plats med massa stora föremål
Axelväska - Axelväska, använd men i relativt bra skick. En liten remsa av axelbandet är skadat och hänger löst (se andra bilden) men det är lätt att klippa av.
Axelväska  - Calvin Klein axelväska använd några gånger. Är i mycket bra skick och lagom i storlek 26/14/10
Axelväska
Axelväska  - 89 Axelväska  - 90

Axelväska

Storlek: XS
Kategori: Väskor
Märke: Bik Bok

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättfin från bikbok

Angelina Frisk
Angelina Frisk
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny