Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Michael Kors väska - svart - Michael kors väska, svart med beiga band.
Svart väska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors med gulddetaljer och ett dekorativt lås framtill. Den är äkta och i ny skick! Ny pris är runt 1500-2000kr
Michael Kors väska - Säljer min jätte fina Michael kors väska. Väskan har använts ett fåtal gånger.
Michael kors väska  - Michael kors väska, supersnygg och funkar till allt! Kommer inte längre till användning, har använt 3-4 gånger. Är fortfarande i samma skick!
 Michael, kors väska -  En jättefin och användbar Michael kors väska endast använda några gånger, hör av er om mer frågor kring pris och bilder!💖
Michael Kors väska - Jag har haft väskan i 5 månader men använt den mindre väskan är jättefin men för stor för min smak då jag knappt har saker i min väska men för dig som letar efter en vardaglig väska e den bra. Nypris 3800 säljer för 2600 (pris kan diskuteras).
Michael kors väska  - Jag säljer en svart äkta Michael kors väska med guld detaljer💗
Michael kors väska  - Svart Michael kors väska utan defekter
Lisa Bergström

Svart Michael Kors väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

390 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Justerbart axelband med kedja, väldigt många fack, varav ett med dragkedja. Öppnas/låses med genom att vrida på bokstaven (se bild 4). Mått: 21x13cm Nypris 2500kr. Prutat och klart! #michaelkors #mk #mkbag #michaelkorsbag

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket men är fortfarande i väldigt bra skick, skriv privat för fler bilder 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska, fint skick! Lite smutsig inuti från smink som varit i väskan. (Går säkert att tvätta ur) Har kvar de långa bandet men de är sönder i spännet. 🩷🩷
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Marlene Birger Tote - I super bra skick, nypris 3200kr
Vinröd handväska med flätat handtag - Frågan är som den ör på första fyra bilderna,mörkt ljus i sista bilden. Snygg vinröd handväska i skinn med unik flätad detalj på handtaget och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, geometrisk form som gör den till ett statement piece. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med magnetknapp.
Röd Balenciaga City handväska i skinn - Säljer en ikonisk röd Balenciaga City handväska i mjukt skinn med snygga metalldetaljer och dragkedja framtill. Väskan har både handtag och axelrem, samt flätad detalj på handtaget. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med cool attityd.
Väska - Nano speedy, box och axelrem ingår
Louis Vuitton monogram handväska - Klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt monogrammönster med ljusa skinnhandtag och detaljer. Väskan har dragkedja upptill och rymligt huvudfack. Perfekt storlek för vardagens essentials och ikonisk design.