Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart väska med guldkedja  - Jättesöt svart enkel väska, köptes i london för 300kr
Svart väska med guldkedja - Stilren svart väska med snygga guldfärgade kedjedetaljer på axelremmen. Väskan har dragkedja upptill och gott om plats för allt du behöver.
Svart väska med guldkedja - Snygg svart väska med glansigt material och guldfärgad kedja. Medelstor, skulle ex få plats med en bok i. Köptes för 499kr ungefär 4 månader sedan. Knappt använd. Säljer då jag tröttnat på den❤️
Svart virkad axelväska med guldkedja - En jättesnygg virkad Stella McCartney väska som jag har virkat själv.  Passar perfa till en ute kväll och man får med riktigt mycket i den även om den ser liten ut!!
Svart väska med guldkedja - En Stella McCartney-typ väska. I nyskick.
väska med guldkedja - superfin väska ifrån nakd!
Väska med guldkedja - Knappt använd!
Väska med guldkedja  - Säljer en svart väska med guldkedja från h&m. Väskan har inga fack. Köparen står för frakten!❤️
…
Svart virkad väska med guldkedja
Svart virkad väska med guldkedja - 0 Svart virkad väska med guldkedja - 1

Svart virkad väska med guldkedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min svarta virkade väska med guldkedja. Går att bära som axelväska och handväska

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Säljer Monogram handväska i brunt skinn. Väskan har guldfärgad dragkedja och detaljer i läder med gul söm. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look. Med band och helt ny.
Brun axelväska från Polène i skinn - Snygg brun axelväska från Polène med stilren design och vita kontrastsömmar. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har både korta och långa handtag samt en matchande plånbok. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt chic form.
Svart och silver handväska - Säljer en Unik handväska i svart pälsimitation med silverfärgade detaljer i krokopräglat skinn💕Väskan har nitar samt en glittrande krona framtill. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och coola detaljer.🌹🌹
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer original dustbag och extra axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Dior bowling bag - Säljer nu min favorit väska från dior. Hela väskan är i toppen skick bortsätt från lite slitningar på insidan av handtagen samt dragkedja som man kan se på bild 💕 äkthetsbevis skickas privat och kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart quiltad handväska Kurt Geiger - Snygg svart handväska från Kurt Geiger med quiltad design och silverfärgad kedja. Väskan har ett coolt örndekor på locket och är tillverkad i äkta skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med detaljer i metall.
Svart handväska från Marc Jacobs - Snygg svart handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn med guldfärgade detaljer och dragkedja. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett coolt innerfoder med grafiskt mönster och logga. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Lite defekter på handtagen, se bild 3, men syns knappt.